Linea

62-070 Dopiewo, Dąbrówka, ul.Platanowa 2
tel. 61 8901212, fax 61 8901211

Dąbrówka "Leśna Polana" - domy

Adres:
Miasto:
Dąbrówka
Technologia wykonania:
tradycyjna ceramiczna
Ilość:
22 domów
Metraż:
od 82m² do 105m²
Cena:
od 350 000 zł

Opis Inwestycji

Lokalizacja „Osady Leśnej” przy zachodniej granicy Poznania zapewnia szybkie dotarcie do aglomeracji miejskiej. Połączenia komunikacyjne z Poznaniem odbywają się na wiele sposobów, nie tylko samochodem lecz również autobusami Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu oraz za pomocą linii PKP, ze stacji w Palędziu.

Piano to dwupoziomowy dom o powierzchni od 82 do 87 m² z ogrodem wielkości  ok. 120 m². W ramach zagospodarowania działki zapewniamy dwa miejsca parkingowe. Atutem PIANO jest przestronność, możliwość indywidualnego zagospodarowania przestrzeni, wygoda i energooszczędność. Zaprojektowaliśmy dla Państwa funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, który na dwóch poziomach mieści trzy sypialnie, pokój dzienny z jadalnią i kominkiem, kuchnię, dwie łazienki.

Sonata to dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni od 101- 102m² ze spadzistym dachem. W ramach funkcji otrzymamy powierzchnię, w której zmieścimy nawet do 6 pokoi. Standardowy projekt zawierać będzie wersje 4 i 5 pokojowe. Zespół domów zbudowany zostanie łańcuchowo. Oznacza to ściany domów nie będą się stykały, co gwarantuje komfort mieszkania  porównywalny z domem wolnostojącym. Powierzchnie działek oscylują pomiędzy 250 a 300m², co daje powierzchnię samego ogrodu rzędu 150-200m². Na uwagę zasługuje również otwarcie widokowe domu na stronę ogrodową. Sonaty w wariantach A i B różni położenie budynku na działce. Wariant Sonaty A to położenie frontem (tzw. ścianą szcztową) do ulicy, natomiast w wariancie B – proponujemy ustawienie boczne (tzw. kalenicowe).

Etiuda to dom parterowy zbudowany w systemie atrialnym. Powierzchnia użytkowa w zależności od typu to ok. 98 lub 105m². Program funkcjonalny obejmuje 4 wygodne pokoje lub wariant 5 pokojowy. Poprzez zastosowanie systemu atrialnego zespołu domów, przestrzeń ogrodu (dostępna ze wszystkich sypialni oraz pokoju dziennego) ma charakter gwarantujący intymność i spokój. Powierzchnie działek będą miały 250-270m². Projekt skierowany jest do osób ceniących sobie walory domu jednopoziomowego.

Atrium to jednopoziomowy dom o powierzchni ok. 127 m² z ogrodem. Atutem Atrium jest przestronność, możliwość indywidualnego zagospodarowania wnętrz, wygoda i energooszczędność. Zaprojektowaliśmy dla Państwa funkcjonalny dom w zabudowie atrialnej, z intymną a zarazem otwartą przestrzenią wnętrz przenikających się z ogrodem. Na jednym poziomie mieszczą aż cztery sypialnie, pokój dzienny z jadalnią i kominkiem, kuchnia, dwie łazienki. Projekt Atrium skierowany jest dla osób chcących zamieszkać w odważnym architektonicznie domu, ze wspaniałym wnętrzem. Można powiedzieć, że mieszkanie w Atrium, to nowy styl życia. Układ funkcjonalny spełni idealnie oczekiwania rodziny z dwójką dzieci.

Erem to dwupoziomowy dom o powierzchni 105,25 m² z ogrodem. W ramach zagospodarowania działki zapewniamy dwa zadaszone miejsca parkingowe oraz pomieszczenie gospodarcze. Atutem domu typu EREM jest przestronność, możliwość indywidualnego zagospodarowania wnętrz, wygoda i energooszczędność. Zaprojektowaliśmy dla Państwa funkcjonalny dom, który na dwóch poziomach mieści trzy lub cztery sypialnie (w zależności od przyjętego rozwiązania), pokój dzienny z jadalnią i kominkiem, kuchnię, dwie łazienki. Na korytarzach przewidziano wnęki na garderoby. Projekt Erem skierowany jest dla osób szukających nowoczesnego w architekturze, ale zarazem tradycyjnego i wygodnego 4/5-pokojowego domu, w umiarkowanej cenie i położonego w dobrej lokalizacji. Układ funkcjonalny spełni idealnie oczekiwania rodziny z dwójką dzieci.

Wszystkie domy będą oddane do użytku w stanie deweloperskim podwyższonym.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

Domy z ogrodem i dwoma miejscami parkingowymi. Jednopoziomowa ETIUDA, dwupoziomowa SONATA i PIANO

ETIUDA: 98 - 105 m² stan deweloperski od 409 000 zł brutto - odbiór 7-mc od umowy.

SONATA: 99 m² stan deweloperski od 418 000 zł brutto - odbiór 7-mc od umowy.

PIANO: 83 - 86 m² stan deweloperski od 350 000 zł brutto odbiór 2014r.

 

 

 

Pozostałe inwestycje

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Linea i materiały własne  Dodano: 2011-02-23   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.