GGW Development

61-749 Poznań, św. Wojciecha 22/24 lok.2
tel. 61 8522246

Osiedle Na Wzgórzach

Adres:
ul.Szklarniowa
Miasto:
Poznań
Technologia wykonania:
ceramika
Ilość:
12 domów
Metraż:
od 165m² do 717m²
Cena:
od 699 000 zł dom z działką

Opis Inwestycji

Na lokalizację Os. Na Wzgórzach dewloper wybrał teren Moraska, peryferyjnej części Poznania położonej przy północnej granicy miasta. Dzielnica Morasko, jako dawna wieś, zachowała specyficzny wiejski charakter, który zachęca do osiedlania się w tej okolicy. Znaczną część dzielnicy nadal zajmują pola uprawne i lasy. Niewielu wie, że to tutaj znajduje się najwyższy naturalny punkt Poznania – Góra Moraska, z której rozciągają się rozległe widoki na piękne okolice.

Mieszkańcy tego zakątka żyją również w sąsiedztwie unikalnego na skalę europejską rezerwatu przyrody “Meteoryt”. Tereny Moraska mają liczne walory krajobrazowe i rekreacyjne. To wymarzone miejsce na piesze wycieczki, turystykę rowerową czy jazdę konną.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

Drugi etap cieszącego się dużym powodzeniem Osiedla Na Wzgórzach. Domy ok. 165 m² z działką do 717 m². Do odbioru w III kwartale 2016r.

Pozostałe inwestycje

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: GGW Development i materiały własne  Dodano: 2011-02-25   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.