DOMY LC Lisiecki Ciesielski sp. j.

60-605 Poznań, ul. Litewska 9/4
tel. 61 842 75 04, fax 61 842 75 04

Poznań Podolany

Adres:
Kartuska 3/5
Miasto:
Poznań
Technologia wykonania:
ceramiczna
Ilość:
1
Metraż:
179m²
Cena:
od 7 123zł/m²

Opis Inwestycji

Podstawowym przedmiotem działalności spółki "DOMY LC Lisiecki Ciesielski sp.j." są usługi związane z obrotem nieruchomościami. Celem spółki jest przeprowadzenie pełnego procesu inwestycyjnego i zaoferowanie Klientom zakupu domów w stanie deweloperskim.

Spółka "DOMY LC Lisiecki Ciesielski sp.j." jest firmą powstałą w roku 2007, stworzoną przez ludzi o bogatym doświadczeniu w branży budownictwa, głębokiej znajomości reguł rządzących rynkiem nieruchomości oraz cechujących się zrozumieniem oczekiwań i potrzeb Klienta. Współtwórcą spółki jest Miłosz Lisiecki mający już kilkunastoletnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych na terenie Wielkopolski. Rezultatem pracy spółki jest już spora liczba zakończonych i zamieszkałych budynków.

Jako firma deweloperska profesjonalnie i rzetelnie uczestniczymy w tworzeniu Domów dla naszych Klientów. Nasz profesjonalizm wyraża się nie tylko w solidnym budowaniu domów o wysokim standardzie, ale również w dbałości o bezpieczeństwo prawne naszych Klientów. Zależy nam by sprostać wszelkim wymaganiom, staramy się więc wybierać projekty domów i zagospodarowania przestrzeni charakteryzujące się nie tylko funkcjonalnością, ale również harmonią i estetyką.

Cieszymy się, że dzięki zaufaniu naszych Klientów możemy uczestniczyć w powstawaniu ich Domów.
Aktualnie oferujemy sprzedaż domów w dzielnicach miasta Poznań - Podolany i Strzeszyn.
Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami naszych inwestycji oraz aktualną ofertą.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

  • pełne prawo własności

Pozostałe inwestycje

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: DOMY LC Lisiecki Ciesielski sp. j. i materiały własne  Dodano: 2013-02-06   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.