Bud-Rental Wojciech Budzyński

61-659 Poznań, ul. Winogrady 60
tel(61) 820-52-77, .661-022-369

Zacisze nad Stawem

Adres:
Kobylnicka
Miasto:
Bugaj
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
16
Metraż:
od 146m² do 265m²
Cena:
od 2 zł

Opis Inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w Wielkopolsce, 12 km od Poznania (17km od Starego Rynku), w niewielkiej miejscowości Bugaj w gminie Pobiedziska, na skraju gminy Swarzędz (południowo–wschodni kraniec aglomeracji poznańskiej).

W odległości 1 km od Bugaja w miejscowości Biskupice i Jerzykowo, a także w odległości 5 km w miejscowości Kobylnica znajdują się liczne sklepy, restauracje, kościoły, a także szkoły podstawowe i gimnazjalne.

By zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa, całe osiedle będzie monitorowane i będzie posiadać całodobową ochronę. Standardem dla wszystkich działek są nie tylko doprowadzone wszystkie media lecz także szerokopasmowy internet i ujęcia wody do podlewania ogrodów.

Ekologiczna, tradycyjna technologia budowy, dachówka ceramiczna, duże drewniane okna, słoneczne, wysokie pomieszczenia, przestronne tarasy zapewniają komfort mieszkania.

Sąsiedztwo lasów i pól, tereny zielone z rzekami, stawami i łąkami gwarantują możliwość aktywnego odpoczynku dla całej rodziny.

Zacisze nad Stawem zlokalizowane jest w otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, bezpośrednio przy lesie, co pozwala na codzienne obcowanie z naturą i korzystanie z uroków wypoczynku i rekreacji na łonie przyrody.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

Zamknięte osiedle domów jednorodzinnych  ( w tym 2 bliźniaki) 12 km od Poznania w otulinie Parku „Puszcza Zielonka" w stanie surowym zamkniętym z zagospodarowaną zielenią, mediami i z gotową infrastrukturą na dużych działkach o pow. od 1067 m kw. do 4026 m kw.W sprzedaży również działki nie zabudowane.

Plan.pdf
78 kB

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Bud-Rental Wojciech Budzyński i materiały własne  Dodano: 2013-10-24   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.