Quertos Sp. z o. o. Sp. k.

62-023 Kamionki, ul. Mostowa 12/1 (róg z Dolną)
tel. kom. 572 300 300

Osiedle Zielone Zakrzewo

Adres:
ul. Olszynowa
Miasto:
Zakrzewo
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
24
Metraż:
od 75m² do 89m²
Cena:
295 000 zł

Opis Inwestycji

Osiedle Zielone w Zakrzewie to zespół nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach 75 i 89 m², położonych na działkach o powierzchniach do 284 m. kw. Proporcjonalne bryły i harmonijny układ 24 budynków współgra z sąsiadującą zabudową.

Osiedle Zielone będzie kameralne, zapewni to prywatność i spokój przyszłym mieszkańcom, a wszystko to wśród rozległych terenów zielonych, ale z doskonałym dojazdem do Poznania (ulicą Bukowską) oraz szybkim dojazdem do A2.

Projektując Osiedle Zielone myśleliśmy o ludziach, którzy chcą mieszkać w otoczeniu pięknej przyrody. Zakrzewo graniczy od zachodu z lasami, a od północy z Lusowem, gdzie znajduje się i las, i jezioro, dzięki temu mieszkańcy tej okolicy do swojej dyspozycji mają lasy, jeziora, a także korty tenisowe i inne atrakcje. Oczywiście jeśli tylko lubicie spędzać czas aktywnie.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

Osiedle Zielone to zespół nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach 75 i 89 m², położonych na działkach o powierzchniach do 284 m². Proporcjonalne bryły i harmonijny układ 24 budynków współgra z sąsiadującą zabudową.

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Quertos Sp. z o. o. Sp. k. i materiały własne  Dodano: 2015-12-17   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.