Lepiko Developer Sp.z o.o.

60-185 Poznań, ul.Skórzewska 19
tel. 61 946 940, 601736869

Wille Parkowe

Adres:
ul. 3 Maja
Miasto:
Szamotuły
Technologia wykonania:
tradycyjna silikaty
Ilość:
2 x 12 mieszkań
Metraż:
od 60m² do 68m²
Cena:
informacja u dewelopera

Opis Inwestycji

Inwestycja polega na wzniesieniu dwóch budynków mieszkalnych przy ul. 3 Maja w Szamotułach. Lokalizacja ta znajduje się w samym centrum miasta zapewniając jednocześnie oazę spokoju, ciszy i zieleni. Teren inwestycji znajduje się pod ochroną i nadzorem Wojewódzkiego Inspektora Zabytków.

Ulica charakteryzuje się niską częstotliwością ruchu i wyposażona jest w chodniki po obu stronach jezdni. Dodatkowo osiedle wydzielone jest od ulicy poprzez szpaler drzew.

Osiedle Wille Parkowe charakteryzować się będzie kameralną zabudową w sąsiedztwie innych willi miejskich. Do osiedla dojechać można drogą asfaltową (ul. 3 Maja), z której bezpośrednio skręca się na drogę osiedlową i parking wewnętrzny.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

- 2 wille miejskie w prestiżowej okolicy, zaciszne, pełne zieleni miejsce blisko centrum ,

obiekt podpiwniczony

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Lepiko Developer Sp.z o.o. i materiały własne  Dodano: 2013-05-15   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.