Jakon Sp. z o.o.

62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Sowia 4
61 8168200, fax 61 8168205

Osiedle Marianowskie

Adres:
ul. Rolna
Miasto:
Tarnowo Podgórne
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
18 domów
Metraż:
149,65m²
Cena:
od 2 633zł/m²

Opis Inwestycji

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Marianowskim w Tarnowie Podgórnym, przy ul. Rolnej.

W ramach I etapu inwestycji wybudowano 9 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli 18 segmentów jednorodzinnych, o powierzchni 149,65 m². Każdy segment posiada działkę o powierzchni od 312 m² oraz wbudowany w bryłę budynku garaż.

Oferujemy domy wykonane solidnie, w technologii tradycyjnej z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Funkcjonalny układ wewnętrzny oraz zastosowane rozwiązania konstrukcyjno – materiałowe dają możliwość swobodnej aranżacji wnętrza zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami przyszłych mieszkańców. Osiedle będzie zagospodarowane, drogi wewnętrzne do poszczególnych budynków będą utwardzone i oświetlone.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

  • Domy w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni od 312m² do 333m²
  • wbudowany w bryłę budynku garaż
  • Gotowe do odbioru

Pozostałe inwestycje

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Jakon Sp. z o.o. i materiały własne  Dodano: 2012-08-23   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.