Najlepsze mieszkania w najniższej cenie!

18 maja 2015

promocja fh tubBoisz się, że nie dostaniesz kredytu na zakup własnego mieszkania? Family House buduje mieszkania, na które ciebie stać, więc zrób tak: Sprawdź ich ofertę i zobacz, że budują najlepiej i najtaniej.

Idź do doradcy kredytowego i przekonaj się, że małżeństwo zarabiające łącznie 2200 zł* na rękę dostanie kredyt na mieszkanie. Przyjdź do biura Family House i kup 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym w Czapurach. Proste? Proste! Tylko w Family House najlepsze mieszkania w najniższej cenie!

Codziennie w godzinach 16.00-18.00 w  biurze spółki Family House przy ul. Półwiejskiej 28/5 w Poznaniu czeka na Ciebie doradca kredytowy, u którego od razu sprawdzisz zdolność kredytową i uzyskasz informacje dotyczące kredytu.

promocja fh

A dodatkowo od dnia 18 maja do 10 czerwca wszystkie mieszkania na Osiedlu Leśnym w Czapurach tańsze o 5000 zł!
Nowe, lepsze ceny mają również 3 mieszkania w KORALIK-u na ul. Czeremchowej w Poznaniu.

Mieszkanie 2 pok. 46 m² – 218 000 zł
Mieszkanie 3 pok. 58 m² – 299 000 zł
Mieszkanie 3 pok. 67 m² – 338 000 zł

*kwota przy zakupie mieszkania 63 m2 na os. Leśnym w Czapurach w programie Mieszkanie dla Młodych przez małżeństwo bez dzieci, zamieszkałe w miejscowości do 50 tys. bez zobowiązań finansowych.

Źródło: Family House

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.