Podsumowanie wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów

20 kwietnia 2015

targi tubWiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres okazała się ogromnym sukcesem. Potwierdzają to liczby – 5 imprez w 5 największych miastach w Polsce przyciągnęło 407 wystawców i aż 42 038 zwiedzających.

Wydarzenia tego typu to ogromna pomoc dla osób poszukujących własnego „M”. Odwiedzający mogą w jednym miejscu i czasie poznać oferty wielu deweloperów, a także skorzystać z cennych porad z zakresu prawa czy finansów. Rynek nieruchomości wciąż się zmienia, dlatego dostęp do tego typu informacji jest klientom niezbędny. Dowodem na to jest coraz większa liczba słuchaczy uczestniczących w seminariach. Największą popularnością cieszyły się w tym sezonie spotkania, których tematem było finansowanie zakupu nieruchomości kredytem hipotecznym oraz kwestie związane z rosnącym wkładem własnym. Wśród tysięcy odwiedzających największą liczbę stanowili młodzi zainteresowani zakupem pierwszego mieszkania i rządową dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Jak przyznaje organizator, wiosenny sezon targowy to przede wszystkim czas zbierania informacji, porównywania i selekcji ofert. Biorąc pod uwagę zainteresowanie i warunki sprzyjające kupującym, można spodziewać się, że jesienna edycja imprezy przyciągnie tyle samo, a może i jeszcze więcej zwiedzających. Na targach zaplanowanych na drugą połowę roku na odwiedzających czeka kilka nowości. Organizator póki co nie zdradza szczegółów, ale ma nadzieję, że zmiany spotkają się z pozytywnymi opiniami.

Źródło: dopoznania.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.