Festyn Family House w Czapurach

14 października 2014

festyn czapury2W sobotę, 11 października 2014 r. w podpoznańskich Czapurach odbył się festyn połączony z otwarciem żłobka i przedszkola Familijne Skrzaty. Na najmłodszych podczas festynu oprócz doskonale wyposażonego placu zabaw czekało mnóstwo atrakcji – m.in. ogromna zjeżdżalnia, animatorzy, którzy prowadzili liczne gry i zabawy czy przejażdżka kucykiem.

Nie zabrakło oczywiście słodkich niespodzianek – waty cukrowej i ogromnego tortu. W imprezie wzięli udział mieszkańcu Osiedla Leśnego i Czapur a także przedstawiciele władz Miasta i Gminy Mosina.

Festyn zorganizowała spółka Family House, która w Czapurach od kilku lat buduje domy i mieszkania. To właśnie z inicjatywy dewelopera na terenie osiedla powstał żłobek i przedszkole, którego Family House jest również inwestorem i wykonawcą.

festyn czapury4

W podpoznańskich Czapurach prowadzimy inwestycje od kilku lat. Za sprawą Family House miejscowość ta zyskała nowy blask. To tu setki rodzin zdecydowały się żyć i założyć rodziny. Mieszkańcy osiedla nie ponoszą kosztów związanych z jego utrzymaniem. To spółka Family House buduje drogi osiedlowe utwardzone kostką brukową z latarniami oraz dba o zieleń na osiedlu. Na jego terenie znajdują się także dwa sklepy. W poprzednich latach Family House zapewniło najmłodszym milusińskim plac zabaw. Natomiast aktualnie na terenie Osiedla Leśnego w Czapurach spółka wybudowała żłobek i przedszkole Familijne Skrzaty – powiedziała podczas otwarcie Izabella Łukomska – Pyżalska – prezes spółki Family House.

Osiedle od początku było dedykowane rodzinom z dziećmi dlatego podjęliśmy decyzję o budowie żłobka i przedszkola. Nasza inwestycja w Czapurach ciągle się rozrasta i już od dłuższego czasu obserwowałam, że takie rozwiązanie bardzo przyda się mieszkańcom osiedla – dodała Łukomska – Pyżalska.

Inicjatywę Family House pochwaliła także burmistrz Miasta i Gminy Mosina, Pani Zofia Springer – Przedszkole i żłobek Familijne Skrzaty to inicjatywa prywatna Spółki Family House. Gmina Mosina rozwija się bardzo dynamicznie. Właśnie obszar Czapur jest najbardziej ciekawym i najszybciej rozwijającym się obszarem naszej gminy – powiedziała.

festyn czapury5

Przedszkole Familijne Skrzaty usytuowane jest u zbiegu ulic Poznańskiej i Żurawinowej. Na ponad 553 metrach kwadratowych znajdują się m. in. 4 sale dydaktyczne i ogród zimowy. Spółka Family House zadbała także o duży, doskonale wyposażony plac zabaw oraz boisko sportowe dla starszych dzieci.

Mam nadzieję, że wybudowane przez Family House żłobek i przedszkole długo będą służyły mieszkańcom Czapur – zakończyła Łukomska - Pyżalska

Źródło: Family House

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.