FOVEO TECH – nadchodzi ocieplenie!

11 września 2012

sniezka_logo_art_mini

     Już od 10 września 2012 r. czeka nas znaczne ocieplenie oraz niż… cenowy. To wszystko za sprawą akcji promocyjnej marki FOVEO TECH, producenta Profesjonalnych Systemów Ociepleń.

     

    
     W ramach trwającej do końca miesiąca promocji, wybrane produkty z oferty FOVEO TECH będzie można nabyć z 10% rabatem.
Promocją objęte zostały produkty zawierające unikalny dodatek Teflon® surface protector: Tynk Akrylowy z Teflon® surface protector TAT foveo_tech_art0115
oraz Farbę Akrylową z Teflon® surface protector FAT 15. Akcja promocyjna połączona jest z ogólnopolską kampanią radiową marki prowadzoną w najpopularniejszych polskich stacjach radiowych pod hasłem
FOVEO TECH – nadchodzi ocieplenie!”.
    Dodatek Teflon® surface protector zapobiega osadzaniu się kurzu i brudu na powierzchni elewacji, ułatwia czyszczenie, usuwanie plam i zabrudzeń, zapewnia skuteczną ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych, przeciwdziała wnikaniu wody i powoduje jej szybkie spływanie z powierzchni elewacji, a także zabezpiecza przed wypłukiwaniem substancji ochronnych zawartych w tynkach i farbach. foveo_tech_art03Dzięki temu elewacja
przez długi czas zachowuje swoje właściwości ochronne i dekoracyjne
- Teflon® surface protector stanowi odpowiedź na najczęstsze problemy związane
z eksploatacją elewacji: zabrudzeniami i narażeniem na działanie czynników atmosferycznych
– mówi Łukasz Dobrowolski, Dyrektor ds. Marketingu Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
Farby i tynki marki FOVEO TECH, jako jedyne na polskim rynku produkty przeznaczone do elewacji, wykorzystują dodatek Teflon® surface protector – dodaje Łukasz Dobrowolski.
     Produkty z dodatkiem Teflon® surface protector to tylko cześć bogatej oferty marki FOVEO TECH. Obejmuje ona pełną gamę produktów przeznaczonych do wykonywania ociepleń budynków: tynki dekoracyjne, farby fasadowe,
podkłady gruntujące, grunty i zaprawy klejące. FOVEO TECH to szeroki wachlarz rozwiązań,
opartych na produktach doskonałej jakości.

Teflon® is registered trademark of DuPont used under license by FFiL Śnieżka SA.

Źródło: RedPen

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.