Grambet - promocja kolektorów słonecznych

23 maja 2012

kolektor     Firma Grambet zajmująca się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz ceramiki łazienkowej, do końca maja, zaproponowała swoim klientom specjalną ofertę na kolektory słoneczne.

Promocyjna cena jednej płyty zaczyna się od 990zł netto, a do inwestycji można otrzymać dotację w wysokości 45%. Firma Grambet  pomaga także uzyskać atrakcyjny kredyt, więcej informacji tel. 61 814 37 70.

Źródło: Grambet

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.