Sol-dom "Promocja Wiosna 2012"

08 maja 2012

ideal_4000     Firma Sol-dom przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję wiosenną. Obejmuje ona wyszczególniony poniżej asortyment produktów, który jest tylko częścią szerokiej gamy towarów i usług oferowanych przez firmę.

  • okna TYTANOWE–TERMO

-specjalny upust inwestycyjny  dla domków jednorodzinnych i całych mieszkań,
-wzmocnienie termiczne (zamiast stalowego),
-szyba dwukomorowa 0,5 W/m2K,
-klamka SECUSTIC,
-okucie antywyważeniowe WK1 gratis,

  • okna ALUPLAST IDEAL 4000 – 38% rabat do wyczerpania zapasów
  • rolety zewnętrzne – napęd elektryczny za połowę ceny
  • parapety konglomerat marmurowy Włochy – płatność gotówką przy zamówieniu 15% rabat

Źródło: Sol-dom

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.