Sol-dom "Promocja Wiosna 2012"

08 maja 2012

ideal_4000     Firma Sol-dom przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję wiosenną. Obejmuje ona wyszczególniony poniżej asortyment produktów, który jest tylko częścią szerokiej gamy towarów i usług oferowanych przez firmę.

  • okna TYTANOWE–TERMO

-specjalny upust inwestycyjny  dla domków jednorodzinnych i całych mieszkań,
-wzmocnienie termiczne (zamiast stalowego),
-szyba dwukomorowa 0,5 W/m2K,
-klamka SECUSTIC,
-okucie antywyważeniowe WK1 gratis,

  • okna ALUPLAST IDEAL 4000 – 38% rabat do wyczerpania zapasów
  • rolety zewnętrzne – napęd elektryczny za połowę ceny
  • parapety konglomerat marmurowy Włochy – płatność gotówką przy zamówieniu 15% rabat

Źródło: Sol-dom

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.