EUROOKNO "Wiosenna promocja"

25 kwietnia 2012

eurookno-duze-promocja     Wraz z nadchodzącą wiosną firma Eurookno, specjalizująca się w sprzedaży i montażu okien oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zaproponowała swoim klientom „Promocję wiosenną”. Przy zakupie dowolnych okien PCV, Eurookno proponuje rabat w wysokości do 35% wartości zakupu.

    W asortymencie firmy znajdują się także dodatki jak: parapety, rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, żaluzje czy moskitiery. Szeroki asortyment oferowanych przez Eurookno produktów oraz wysoki standard świadczonych usług, przez wyspecjalizowanych pracowników, pozwolił firmie na zdobycie zaufania pokaźnej grupie zadowolonych klientów.

EUROOKNO

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.