EUROOKNO "Wiosenna promocja"

25 kwietnia 2012

eurookno-duze-promocja     Wraz z nadchodzącą wiosną firma Eurookno, specjalizująca się w sprzedaży i montażu okien oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zaproponowała swoim klientom „Promocję wiosenną”. Przy zakupie dowolnych okien PCV, Eurookno proponuje rabat w wysokości do 35% wartości zakupu.

    W asortymencie firmy znajdują się także dodatki jak: parapety, rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, żaluzje czy moskitiery. Szeroki asortyment oferowanych przez Eurookno produktów oraz wysoki standard świadczonych usług, przez wyspecjalizowanych pracowników, pozwolił firmie na zdobycie zaufania pokaźnej grupie zadowolonych klientów.

EUROOKNO

 

Zobacz także ...

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.