EUROOKNO "Wiosenna promocja"

25 kwietnia 2012

eurookno-duze-promocja     Wraz z nadchodzącą wiosną firma Eurookno, specjalizująca się w sprzedaży i montażu okien oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zaproponowała swoim klientom „Promocję wiosenną”. Przy zakupie dowolnych okien PCV, Eurookno proponuje rabat w wysokości do 35% wartości zakupu.

    W asortymencie firmy znajdują się także dodatki jak: parapety, rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, żaluzje czy moskitiery. Szeroki asortyment oferowanych przez Eurookno produktów oraz wysoki standard świadczonych usług, przez wyspecjalizowanych pracowników, pozwolił firmie na zdobycie zaufania pokaźnej grupie zadowolonych klientów.

EUROOKNO

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.