Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego - ostatni dzwonek!

01 lipca 2013

btm tubKomisja Nadzoru Finansowego wydała Rekomendację "S", która zakłada m.in. obniżenie wskaźnika LtV do poziomu 80 lub 90 proc. dla kredytów mieszkaniowych. Z punktu widzenia przyszłych kredytobiorców oznacza to zniesienie możliwości zaciągnięcia zobowiązania bez wkładu własnego.

Planowane zmiany mają wejść w życie od stycznia 2014 roku powodując, że banki przestaną udzielać pożyczek osobom, które nie posiadają przynajmniej 10 proc. wkładu własnego. Urząd proponuje również obniżenie maksymalnego okresu kredytowania klientów detalicznych do 25 lat.

Jeżeli planujemy kupno mieszkania lub domu warto zastanowić się już dziś. Należy pomyśleć nad tym, czy nie wybrać mieszkania wykończonego pod klucz kredytując tym samym koszty wykończenia.

Na rynku wielkopolskim możemy znaleźć wiele ciekawych i atrakcyjnych mieszkań w dowolnej lokalizacji oraz w pełnym wachlarzu powierzchni. Przeglądając oferty sprzedaży naszą uwagę zwróciła oferta firmy BTM Sp. z o.o.

Jest to Przedsiębiorstwo, które rozpoczęło działalność na wielkopolskim rynku w 1996 roku jako Generalny Wykonawca, zdobywając w tym czasie niezbędne doświadczenie w realizacji szerokiej gamy usług budowlanych.
Obecnie w swoim dorobku posiada wiele zrealizowanych inwestycji budowlanych – począwszy od domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych po biura oraz wielkogabarytowe obiekty przemysłowe i magazynowe.
W 2009 roku rozpoczęło budowę obiektów jako inwestor i Generalny Wykonawca, dając tym samym możliwość kupna wymarzonego „M" w ciekawej lokalizacji, wysokim standardzie wykończenia i atrakcyjnej cenie.

Oferuje mieszkania w stanie deweloperskim oraz wykończone pod klucz przy ul. Krzywej 5 w Poznaniu, w budynku czterokondygnacyjnym z podziemną halą garażową. Lokalizacja pozwala na szybkie dostanie się do centrum Poznania, a także zapewnia dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej, kulturalnej, miejsc użyteczności publicznej.

Alternatywą mieszkania w bloku jest kupno domu jednorodzinnego. Inwestycja zlokalizowana na ul. Przemyskiej 54 i 56 zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Osiem domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej tworzy kameralne osiedle usytuowane z dala od zgiełku i blokowisk, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta (szybki dojazd dzięki bliskości głównych węzłów komunikacyjnych). Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Znajdujące się w pobliżu przedszkole, szkoła, oraz sklepy zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort oraz łatwy dostęp do usług.

Firma gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta sprzedając swoje inwestycje, a także realizując nowe przedsięwzięcia.

Autor: www.btm.poznan.pl

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.