Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego - ostatni dzwonek!

01 lipca 2013

btm tubKomisja Nadzoru Finansowego wydała Rekomendację "S", która zakłada m.in. obniżenie wskaźnika LtV do poziomu 80 lub 90 proc. dla kredytów mieszkaniowych. Z punktu widzenia przyszłych kredytobiorców oznacza to zniesienie możliwości zaciągnięcia zobowiązania bez wkładu własnego.

Planowane zmiany mają wejść w życie od stycznia 2014 roku powodując, że banki przestaną udzielać pożyczek osobom, które nie posiadają przynajmniej 10 proc. wkładu własnego. Urząd proponuje również obniżenie maksymalnego okresu kredytowania klientów detalicznych do 25 lat.

Jeżeli planujemy kupno mieszkania lub domu warto zastanowić się już dziś. Należy pomyśleć nad tym, czy nie wybrać mieszkania wykończonego pod klucz kredytując tym samym koszty wykończenia.

Na rynku wielkopolskim możemy znaleźć wiele ciekawych i atrakcyjnych mieszkań w dowolnej lokalizacji oraz w pełnym wachlarzu powierzchni. Przeglądając oferty sprzedaży naszą uwagę zwróciła oferta firmy BTM Sp. z o.o.

Jest to Przedsiębiorstwo, które rozpoczęło działalność na wielkopolskim rynku w 1996 roku jako Generalny Wykonawca, zdobywając w tym czasie niezbędne doświadczenie w realizacji szerokiej gamy usług budowlanych.
Obecnie w swoim dorobku posiada wiele zrealizowanych inwestycji budowlanych – począwszy od domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych po biura oraz wielkogabarytowe obiekty przemysłowe i magazynowe.
W 2009 roku rozpoczęło budowę obiektów jako inwestor i Generalny Wykonawca, dając tym samym możliwość kupna wymarzonego „M" w ciekawej lokalizacji, wysokim standardzie wykończenia i atrakcyjnej cenie.

Oferuje mieszkania w stanie deweloperskim oraz wykończone pod klucz przy ul. Krzywej 5 w Poznaniu, w budynku czterokondygnacyjnym z podziemną halą garażową. Lokalizacja pozwala na szybkie dostanie się do centrum Poznania, a także zapewnia dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej, kulturalnej, miejsc użyteczności publicznej.

Alternatywą mieszkania w bloku jest kupno domu jednorodzinnego. Inwestycja zlokalizowana na ul. Przemyskiej 54 i 56 zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Osiem domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej tworzy kameralne osiedle usytuowane z dala od zgiełku i blokowisk, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta (szybki dojazd dzięki bliskości głównych węzłów komunikacyjnych). Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Znajdujące się w pobliżu przedszkole, szkoła, oraz sklepy zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort oraz łatwy dostęp do usług.

Firma gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta sprzedając swoje inwestycje, a także realizując nowe przedsięwzięcia.

Autor: www.btm.poznan.pl

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.