29,9 mln PLN kredytu na osiedla Małe Naramowice „Pod Klonami”

20 lutego 2012

73_thumb_2

     Spółka Echo Investment zawarła z bankiem Pekao SA umowę kredytową o wartości 29,9 mln PLN. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na realizację kolejnego etapu osiedla Małe Naramowice w Poznaniu.

 

     „Poznań to bardzo prężny rynek mieszkaniowy, w którym Echo Investment postrzegane jest w grupie najlepszych deweloperów. Bank Pekao SA podpisując kolejną umowę finansowania poznańskiego projektu realizowanego przez naszą spółkę, potwierdza swoją wiarę w ten rynek i jakość realizowanych przez Echo projektów mieszkaniowych” - mówi Grzegorz Iwański, dyrektor Działu Finansowania Echo Investment.

     Realizowany w stolicy Wielkopolski zespół mieszkaniowy „Pod Klonami” powstaje u zbiegu ulic Rubież i Czarnucha. „Pod Klonami” to kolejny etap osiedla Małe Naramowice - nowoczesnej dzielnicy wkomponowanej w malownicze tereny północno-wschodniego Poznania.Osiedle Małe Naramowice to oferta dla osób chcących zamieszkać w zacisznej okolicy, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Jego mieszkańcy mają łatwy dostęp do znakomicie rozwiniętej infrastruktury - sklepów, lokali usługowych, żłobków, przedszkoli i szkół. W ramach projektu „Pod Klonami” deweloper - Echo Investment - oferuje 145 mieszkań w willach miejskich i 35 dwukondygnacyjnych domów szeregowych z garażem.

     Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.malenaramowice.pl

Źródło: Echo Investment
 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.