29,9 mln PLN kredytu na osiedla Małe Naramowice „Pod Klonami”

20 lutego 2012

73_thumb_2

     Spółka Echo Investment zawarła z bankiem Pekao SA umowę kredytową o wartości 29,9 mln PLN. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na realizację kolejnego etapu osiedla Małe Naramowice w Poznaniu.

 

     „Poznań to bardzo prężny rynek mieszkaniowy, w którym Echo Investment postrzegane jest w grupie najlepszych deweloperów. Bank Pekao SA podpisując kolejną umowę finansowania poznańskiego projektu realizowanego przez naszą spółkę, potwierdza swoją wiarę w ten rynek i jakość realizowanych przez Echo projektów mieszkaniowych” - mówi Grzegorz Iwański, dyrektor Działu Finansowania Echo Investment.

     Realizowany w stolicy Wielkopolski zespół mieszkaniowy „Pod Klonami” powstaje u zbiegu ulic Rubież i Czarnucha. „Pod Klonami” to kolejny etap osiedla Małe Naramowice - nowoczesnej dzielnicy wkomponowanej w malownicze tereny północno-wschodniego Poznania.Osiedle Małe Naramowice to oferta dla osób chcących zamieszkać w zacisznej okolicy, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Jego mieszkańcy mają łatwy dostęp do znakomicie rozwiniętej infrastruktury - sklepów, lokali usługowych, żłobków, przedszkoli i szkół. W ramach projektu „Pod Klonami” deweloper - Echo Investment - oferuje 145 mieszkań w willach miejskich i 35 dwukondygnacyjnych domów szeregowych z garażem.

     Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.malenaramowice.pl

Źródło: Echo Investment
 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.