Nagraj Sobie Wakacje

04 lutego 2012

     pod taką nazwą firma Nickel Development rozpoczęła kolejny konkurs dla swoich klientów.

     W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Osiedla Księżnej Dąbrówki, którzy budują tożsamość tego osiedla i stanowią o jego wyjątkowości. Do konkursu nie mogą przystąpić osoby zamieszkujące poza obszarem inwestycji Nickel Development.

 

     Mieszkańcy osiedla mają odkryć swoje własne powody, dla których zdecydowali się żyć właśnie w tej okolicy, właśnie na tym osiedlu. Niektórych to miejsce oczarowało pięknem okolicznej przyrody. Inni zakochali się w architekturze osiedla. Dla małych mieszkańców istotnym argumentem na rzecz osiedla może być możliwość zabawy we własnym ogródku. Wielu uzna, że pięćdziesięciometrowy taras daje niesamowite możliwości. Każdy ma własne powody, dla których poleciłby Osiedle Księżnej Dąbrówki innym. Trzeba je wybrać, a potem nagrać film reklamowy, który o nich opowie.

     Zwycięzca konkursu wygra voucher o wartości 8000 zł na wymarzone wakacje. Będzie mógł go zrealizować w
Biurze Podróży Świat Wakacji. W ofercie Biura są wczasy i wycieczki kilkudziesięciu znanych operatorów, takich jak TUI, Itaka, Triada czy Neckermann. Dodatkowo, najlepsze filmy będą reklamować inwestycję.Żródło:
Nickel Development
 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.