Nagraj Sobie Wakacje

04 lutego 2012

     pod taką nazwą firma Nickel Development rozpoczęła kolejny konkurs dla swoich klientów.

     W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Osiedla Księżnej Dąbrówki, którzy budują tożsamość tego osiedla i stanowią o jego wyjątkowości. Do konkursu nie mogą przystąpić osoby zamieszkujące poza obszarem inwestycji Nickel Development.

 

     Mieszkańcy osiedla mają odkryć swoje własne powody, dla których zdecydowali się żyć właśnie w tej okolicy, właśnie na tym osiedlu. Niektórych to miejsce oczarowało pięknem okolicznej przyrody. Inni zakochali się w architekturze osiedla. Dla małych mieszkańców istotnym argumentem na rzecz osiedla może być możliwość zabawy we własnym ogródku. Wielu uzna, że pięćdziesięciometrowy taras daje niesamowite możliwości. Każdy ma własne powody, dla których poleciłby Osiedle Księżnej Dąbrówki innym. Trzeba je wybrać, a potem nagrać film reklamowy, który o nich opowie.

     Zwycięzca konkursu wygra voucher o wartości 8000 zł na wymarzone wakacje. Będzie mógł go zrealizować w
Biurze Podróży Świat Wakacji. W ofercie Biura są wczasy i wycieczki kilkudziesięciu znanych operatorów, takich jak TUI, Itaka, Triada czy Neckermann. Dodatkowo, najlepsze filmy będą reklamować inwestycję.Żródło:
Nickel Development
 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.