Stolpaw Liderem Regionu

02 października 2012

Stolpaw

     Firma Stolpaw, czołowy producent drzwi zewnętrznych w Polsce, otrzymał tytuł Lidera Regionu w konkursie organizowanym przez redakcję Echo Dnia, oddział w Radomiu.

     Wyróżnienie przyznano w kategorii Produkcja – innowacje za serię drzwi wejściowych ALUWOOD i STOLTERM
oraz wprowadzenie do stałej oferty swoich drzwi  - zamka biometrycznego.

ALUWOOD – NOWOCZESNY DESIGN


    Drzwi ALUWOOD wyposażono od zewnętrznej strony w aluminiową nakładkę, która chroniąc drewno sprawi, że czar i urok, towarzyszący im przy zakupie, nigdy nie przeminie. Zastosowana technologia pozwala jednocześnie na pokrycie drzwi dowolnym kolorem oraz wzorem - również identycznym z naszym dachem lub oknami. W efekcie pozycjonuje drzwi ALUWOOD jako doskonałą ofertę dla klientów dbających o wygląd i estetykę własnego domu.

STOLTERM – NAJBARDZIEJ ENERGOOSZCZĘDNE DRZWI


     Najświeższa kolekcja STOLTERM charakteryzuje się najniższym wskaźnikiem przenikalności ciepła na poziomie 0,72 W/mkw, spośród wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku. Stała się tym samym gwarancją dobrze ocieplonego i ekonomicznego domu. Produkt doskonale wpisuje się w najświeższy trend – energooszczędność, promowany wśród producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych.

- Ogromnie się cieszymy, iż nasze wysiłki skierowane w nowoczesny design, energooszczędność i bezpieczeństwo zostały dostrzeżone. Przyznana nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem oraz motywacją do dalszych prac nad udoskonalaniem oferty firmy Stolpaw. – powiedział Marcin Pawlak, właściciel Stolpaw.

ZAMEK BIOMETRYCZNY


     Stolpaw, jako pierwszy producent drzwi w Polsce wprowadził do stałej oferty zamek biometryczny, gdzie kluczem do drzwi jest odcisk linii papilarnych. Ogromną zaletą jest ich niekwestionowane bezpieczeństwo, bowiem otwarcie drzwi opiera się na niepowtarzalnych dla każdego człowieka cechach anatomicznych. Koszt zamka biometrycznego do drzwi Stolpaw to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Niemniej poziom bezpieczeństwa oferowany
przez to rozwiązanie jest obecnie najwyższy. Zamek biometryczny to w tej chwili najlepsze i najskuteczniejsze, dostępne na rynku rozwiązanie, zabezpieczające nasze drzwi przez niepożądanym otwarciem.

     Produkty firmy Stolpaw, oparte na innowacyjnych technologiach, wyznaczają dziś nowe trendy w trwałości oraz funkcjonalności drzwi.
Szczegółowe informacje dotyczące zarówno drzwi typu Stolterm, jak i pełnej oferty producenta dostępne są na stronie: http://www.stolpaw.com.pl

 

Źródło: Core PR

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.