Echo Investment w europejskiej czołówce sektora biurowego

15 marca 2012

MaltaOfficePark

     Spółka Echo Investment znalazła się na 3. miejscu w zestawieniu TOP 10 Office Developers Poland i 6. pozycji w rankingu TOP 50 CEE’s Top Office Developers: 2008-2012, które opublikowano w marcowym wydaniu miesięcznika Construction Investment Journal.

     Ranking TOP 50 Since the Crisis CEE’s Top Office Developers: 2008-2012 prezentuje dokonania w sektorze biurowym firm działających na Oxygenterenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii.

     Głównym kryterium przy tworzeniu zestawienia była łączna powierzchnia biurowa obiektów zrealizowanych w okresie od 1 stycznia 2008 roku do 31 stycznia 2012 roku. Projekty ukończone w tym czasie przez Echo Investment to biurowiec Oxygen w Szczecinie, Avatar w Krakowie, kompleks Malta Office Park w Poznaniu i Park Postępu w Warszawie.Obiekty te dysponują łączną powierzchnią biurową 85 000 mkw.

     Echo Investment obecnie realizuje budowę nowoczesnego biurowca Aquarius Business House w centrum Wrocławia. W Warszawie inwestor przygotowuje się do realizacji trzech projektów, których łączna powierzchnia biurowa to 130 000 mkw. Jednym z nich jest 155-metrowy biurowiec, który powstanie u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej. W przygotowaniu są kolejne inwestycje zlokalizowane w Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Krakowie i Kijowie.

Źródło: Echo Investment
 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.