Echo Investment w europejskiej czołówce sektora biurowego

15 marca 2012

MaltaOfficePark

     Spółka Echo Investment znalazła się na 3. miejscu w zestawieniu TOP 10 Office Developers Poland i 6. pozycji w rankingu TOP 50 CEE’s Top Office Developers: 2008-2012, które opublikowano w marcowym wydaniu miesięcznika Construction Investment Journal.

     Ranking TOP 50 Since the Crisis CEE’s Top Office Developers: 2008-2012 prezentuje dokonania w sektorze biurowym firm działających na Oxygenterenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii.

     Głównym kryterium przy tworzeniu zestawienia była łączna powierzchnia biurowa obiektów zrealizowanych w okresie od 1 stycznia 2008 roku do 31 stycznia 2012 roku. Projekty ukończone w tym czasie przez Echo Investment to biurowiec Oxygen w Szczecinie, Avatar w Krakowie, kompleks Malta Office Park w Poznaniu i Park Postępu w Warszawie.Obiekty te dysponują łączną powierzchnią biurową 85 000 mkw.

     Echo Investment obecnie realizuje budowę nowoczesnego biurowca Aquarius Business House w centrum Wrocławia. W Warszawie inwestor przygotowuje się do realizacji trzech projektów, których łączna powierzchnia biurowa to 130 000 mkw. Jednym z nich jest 155-metrowy biurowiec, który powstanie u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej. W przygotowaniu są kolejne inwestycje zlokalizowane w Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Krakowie i Kijowie.

Źródło: Echo Investment
 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.