Perła duża 2011 dla Agrobexu

05 lutego 2012

     KGHM Polska Miedź i Agrobex zwycięzcami IX rankingu Pereł Polskiej Gospodarki – Marek Belka na czele laureatów Pereł Honorowych – Perła Specjalna 15-lecia Polish Market dla Jerzego Buzka.

 

     28 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Pereł Polskiej Gospodarki, na której ogłoszony został IX ranking Pereł Polskiej Gospodarki – najbardziej efektywnych polskich przedsiębiorstw, opracowywany w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Ocenianych jest około 2 tys. firm. Udział w rankingu nie wiaze sie z zadnymi komercyjnymi zobowiazaniami z ich strony.

     Perła duża dla firmy o przychodach z całokształtu działalności gospodarczej w 2010 r. w granicach od 100 mln zł do 1 mld zł przypadła poznańskiemu deweloperowi firmie Agrobex, która na liście Pereł znalazła się po raz trzeci.

     Gościem Specjalnym Gali był Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Prof. Jerzy Buzek. Zaproszenie przyjęli także przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Rządu i Parlamentu oraz wybitne osobistości ze świata gospodarki, nauki, kultury, sztuki i dyplomacji.

     Laureaci otrzymali statuetki, których twórcą i wykonawcą jest wybitny artysta Marek Biczak.

źródło: perlypolskiejgospodarki

Żródło:
perlypolskiejgospodarki.com.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.