Perła duża 2011 dla Agrobexu

05 lutego 2012

     KGHM Polska Miedź i Agrobex zwycięzcami IX rankingu Pereł Polskiej Gospodarki – Marek Belka na czele laureatów Pereł Honorowych – Perła Specjalna 15-lecia Polish Market dla Jerzego Buzka.

 

     28 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Pereł Polskiej Gospodarki, na której ogłoszony został IX ranking Pereł Polskiej Gospodarki – najbardziej efektywnych polskich przedsiębiorstw, opracowywany w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Ocenianych jest około 2 tys. firm. Udział w rankingu nie wiaze sie z zadnymi komercyjnymi zobowiazaniami z ich strony.

     Perła duża dla firmy o przychodach z całokształtu działalności gospodarczej w 2010 r. w granicach od 100 mln zł do 1 mld zł przypadła poznańskiemu deweloperowi firmie Agrobex, która na liście Pereł znalazła się po raz trzeci.

     Gościem Specjalnym Gali był Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Prof. Jerzy Buzek. Zaproszenie przyjęli także przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Rządu i Parlamentu oraz wybitne osobistości ze świata gospodarki, nauki, kultury, sztuki i dyplomacji.

     Laureaci otrzymali statuetki, których twórcą i wykonawcą jest wybitny artysta Marek Biczak.

źródło: perlypolskiejgospodarki

Żródło:
perlypolskiejgospodarki.com.pl

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.