Perła duża 2011 dla Agrobexu

05 lutego 2012

     KGHM Polska Miedź i Agrobex zwycięzcami IX rankingu Pereł Polskiej Gospodarki – Marek Belka na czele laureatów Pereł Honorowych – Perła Specjalna 15-lecia Polish Market dla Jerzego Buzka.

 

     28 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Pereł Polskiej Gospodarki, na której ogłoszony został IX ranking Pereł Polskiej Gospodarki – najbardziej efektywnych polskich przedsiębiorstw, opracowywany w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Ocenianych jest około 2 tys. firm. Udział w rankingu nie wiaze sie z zadnymi komercyjnymi zobowiazaniami z ich strony.

     Perła duża dla firmy o przychodach z całokształtu działalności gospodarczej w 2010 r. w granicach od 100 mln zł do 1 mld zł przypadła poznańskiemu deweloperowi firmie Agrobex, która na liście Pereł znalazła się po raz trzeci.

     Gościem Specjalnym Gali był Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Prof. Jerzy Buzek. Zaproszenie przyjęli także przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Rządu i Parlamentu oraz wybitne osobistości ze świata gospodarki, nauki, kultury, sztuki i dyplomacji.

     Laureaci otrzymali statuetki, których twórcą i wykonawcą jest wybitny artysta Marek Biczak.

źródło: perlypolskiejgospodarki

Żródło:
perlypolskiejgospodarki.com.pl

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.