Family House Solidna Firma

04 lutego 2012

 

     W poniedziałek, 30 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu wręczono Certyfikaty Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Wśród laureatów dziesiątej edycji ogólnopolskiego konkursu znalazła się poznańska spółka Family House. Deweloper już po raz drugi z rzędu został wyróżniony za rzetelność. Spośród blisko 200 startujących przedsiębiorstw z całego kraju, tytuły Solidnej Firmy przyznano ok. 130 firmom, w tym 35 wielkopolskim spółkom.

 

     Plebiscyt organizowany od 2002 roku ma na celu promocję i wsparcie firm, które w kontaktach z partnerami gospodarczymi kierują się uczciwością i terminowością, stosują do zasad wolnej konkurencji oraz respektują prawa konsumenta. Certyfikat, który otrzymują laureaci konkursu ma być poświadczeniem solidności i rzetelności, a przyznawany jest na drodze weryfikacji firm przez grupę specjalistów, konsumentów i partnerów gospodarczych.

     Jednak to nie koniec wyróżnień dla spółki Family House. Poznański deweloper znalazł się w rankingu „Diamenty Forbesa 2012”. W kategorii wielkopolskich firm o przychodach od 5 do 50 milionów złotych pojawił się w połowie zestawienia. W klasyfikacji łącznie zestawiono 2051 przedsiębiorstw. Ranking powstał na podstawie danych zebranych przez firmę Dun & Bradstreet Polska. Analizy posłużyły m.in. do zdiagnozowania rentowności spółek, ich płynności finansowej, a w efekcie do wykazania ich wiarygodności. Klasyfikacja obejmuje firmy, u których zaobserwowano najszybszy wzrost wartości, obliczanej na podstawie wartości majątku i wartości dochodowej.

zródło Family House
Źródło:
dopoznania.pl
 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.