Family House Solidna Firma

04 lutego 2012

 

     W poniedziałek, 30 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu wręczono Certyfikaty Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Wśród laureatów dziesiątej edycji ogólnopolskiego konkursu znalazła się poznańska spółka Family House. Deweloper już po raz drugi z rzędu został wyróżniony za rzetelność. Spośród blisko 200 startujących przedsiębiorstw z całego kraju, tytuły Solidnej Firmy przyznano ok. 130 firmom, w tym 35 wielkopolskim spółkom.

 

     Plebiscyt organizowany od 2002 roku ma na celu promocję i wsparcie firm, które w kontaktach z partnerami gospodarczymi kierują się uczciwością i terminowością, stosują do zasad wolnej konkurencji oraz respektują prawa konsumenta. Certyfikat, który otrzymują laureaci konkursu ma być poświadczeniem solidności i rzetelności, a przyznawany jest na drodze weryfikacji firm przez grupę specjalistów, konsumentów i partnerów gospodarczych.

     Jednak to nie koniec wyróżnień dla spółki Family House. Poznański deweloper znalazł się w rankingu „Diamenty Forbesa 2012”. W kategorii wielkopolskich firm o przychodach od 5 do 50 milionów złotych pojawił się w połowie zestawienia. W klasyfikacji łącznie zestawiono 2051 przedsiębiorstw. Ranking powstał na podstawie danych zebranych przez firmę Dun & Bradstreet Polska. Analizy posłużyły m.in. do zdiagnozowania rentowności spółek, ich płynności finansowej, a w efekcie do wykazania ich wiarygodności. Klasyfikacja obejmuje firmy, u których zaobserwowano najszybszy wzrost wartości, obliczanej na podstawie wartości majątku i wartości dochodowej.

zródło Family House
Źródło:
dopoznania.pl
 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.