Odbierz mieszkanie na Hawelańskiej tańsze nawet o 30 000 zł

24 października 2017

Tegoroczny koniec lata to szansa na szybkie spełnienie marzenia o własnym mieszkaniu w atrakcyjnej cenie. Ostatnie wybudowane mieszkania na Winogradach można nabyć z rabatem sięgającym nawet 30 000 złotych. Szczegóły promocji na www.hawelanska.pl.

Osiedle Hawelańska położone jest na Winogradach w okolicy terenów zielonych i rekreacyjnych. Bliskie sąsiedztwo licznych ścieżek rowerowych oraz ciekawych miejsc, takich jak Park Cytadela, Muzeum Uzbrojenia oraz Dolina Warty umożliwia mieszkańcom aktywne spędzanie każdego dnia. Na atrakcyjność lokalizacji osiedla składa się również rozwinięta infrastruktura dróg oraz wspomnianych już ścieżek rowerowych. Dzięki temu szybki dojazd do ścisłego centrum miasta różnymi środkami transportu - rowerem, samochodem czy autobusem – nie stanowi problemu. Dodatkowo przy inwestycji planowana jest realizacja inwestycji Tramwaj na Naramowice, co jeszcze bardziej usprawni komunikację korzystających z transportu miejskiego. W pobliżu osiedla znajdują się: dyskont, sklepy, przedszkole, szkoły, apteki, punkty gastronomiczne oraz przystanek autobusowy i pętla tramwajowa. Ciekawą i nowoczesną architekturę osiedla Hawelańska tworzą 3 budynki ze szklaną elewacją na wybranych miejscach ostatnich kondygnacji. W budynkach rozmieszczono 300 mieszkań, lokale usługowe, naziemne i podziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dopracowane układy mieszkań umożliwiają funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz, a duże odległości między budynkami zapewniają prywatność podczas domowego odpoczynku. Dla małych mieszkańców osiedla zaplanowano zielony dziedziniec z placem zabaw. Osiedle Hawelańska oferuje nowoczesne, komfortowe mieszkania dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. Realizator inwestycji Hawelańska – GGW Development – pomaga spełniać marzenia. Developer, kierując się hasłem “Każdy zasługuje na bezpieczny i szczęśliwy dom” wychodzi naprzeciw potrzebom tych, dla których posiadanie własnego mieszkania było do tej pory jedynie cichą nadzieją na lepsze jutro.

Źródło: ggwdevelopment.pl

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.