Tętniące życiem Nowe Ogrody

12 września 2017

Trwają intensywne prace budowlane na osiedlu Nowe Ogrody. Deweloper sukcesywnie poszerza swoją ofertę - stawia kolejne funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania oraz lokale usługowe. W ramach pierwszych dwóch etapów powstało łącznie 158 mieszkań, które otrzymały prawomocne pozwolenie na użytkowanie i zostały przekazane w ręce mieszkańców. Teraz intensywnie pracujemy nad  zakończeniem III etapu,  na jesieni rozpoczynamy budowę kolejnego IV etapu.
Nowe Ogrody sukcesywnie zmieniają się i pięknieją w oczach. Obecnie przy ulicy Janusza Meissnera 2 na Jeżycach prowadzona jest budowa III etap inwestycji, którego budowa zakończy się w IV kwartale bieżącego roku. W projekcie sześciokondygnacyjnego budynku przewidziano 107 mieszkań oraz 6 lokali usługowo-handlowych. Powstaną również komórki lokatorskie oraz podziemna hala garażowa. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast te na piętrze – balkony lub przestronne tarasy. W ofercie znalazły się kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Wszystkie zaprojektowane z niezwykłą starannością i dbałością o maksymalną ustawność. Ich powierzchnia waha się od 27 do 78 mkw. – mówi Marlena Zapalska, , prezes spółki Proxin Ogrody. Deweloper prowadzi również sprzedaż IV etapu inwestycji. W ramach którego zostanie przygotowane 104 funkcjonalnych i ustawnych mieszkań. Metraż dostępnych lokali waha się od 30 do 108 mkw. Planowane zakończenie to II kwartał 2019 roku.
Atutem osiedla jest dogodna komunikacja z centrum Poznania. W sąsiedztwie znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura, co zapewnia sprawny dojazd do najważniejszych punktów miasta. Dodatkowo przyszli mieszkańcy Nowych Ogrodów będą mogli cieszyć się ciszą, spokojem i bliskim kontaktem z przyrodą. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, lasy oraz jezioro Rusałka. – Kolejnym udogodnieniem dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas są tereny rekreacji miejskiej – korty, boiska, basen, czy klub fitness – dodaje Marlena Zapalska.
Do tej pory w ramach osiedla przy ulicy Janusza Meissnera zakończono dwa etapy. W pierwszym powstało 73 mieszkań oraz 7 lokali usługowo-handlowych. Natomiast II etap powiększył inwestycję o kolejne 86 mieszkań. -Warto nadmienić, że po zakończaniu IV etapu inwestycji, powstanie  wewnętrzny dziedziniec z zaaranżowaną zielenią i małą architekturą, przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców osiedla. Dodatkowo cały obiekt będzie monitorowany, aby zapewnić naszym klientom spokój i bezpieczeństwo – zaznacza Marlena Zapalska. Deweloper planuje rozbudowę osiedla. Docelowo inwestycja ma objąć osiem etapów.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.