Słoneczna Dąbrowa, Osiedle Horyzont, Daszewice ul. Rogalińska

12 września 2017

O FIRMIE
Amber Haus Sp. z o.o. to dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma deweloperska. Siedziba spółki mieści się w Luboniu. Firma łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność, co pozwala spełniać oczekiwania zarówno młodszego jak i starszego pokolenia. Dewizą naszą jest wielkopolska solidność cechująca się terminowością, profesjonalizmem oraz rzetelnością w relacjach z klientami. Nie jesteśmy nastawieni na zysk za wszelką cenę. Ważniejsze jest dla nas dobra opinia, współpraca oraz zadowolenie przyszłego lokatora. Takie podejście pozwala nam na optymistyczne spoglądanie na rozwój i przyszłość naszej firmy.MISJA – PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ
W trakcie realizowania naszych projektów ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów, dobrych walorów użytkowych, ich nowoczesnego wyglądu oraz dużego komfortu. Nasze mieszkania i domy cechują się bardzo wysokim standardem wykończenia. Realizujemy obiekty przy użyciu nowoczesnych technologii. Stosujemy w procesie budowy wysokiej jakości materiały budowlane oraz materiały ekologiczne. Staramy się aby przyszłym lokatorom zapewnić kameralną atmosferę, poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwić stosunkowo szybkie dotarcie do centrum miasta. Pragnąc spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, każdy klient w procesie budowy własnego mieszkania czy domu ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych. Osiągnięcie tych wszystkich celów jest możliwe dzięki stosowaniu nowoczesnej myśli architektonicznej oraz z współpracy z doświadczonymi fachowcami z dziedziny budownictwa i wykańczania wnętrz. Budujemy domy w stanie deweloperskim.  Zdobyte doświadczenie zawodowe pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów. Nasze projekty i realizacje można zobaczyć w rejonach: Luboń, Tulce, Dąbrowa, Wiry.

 

SŁONECZNA DĄBROWA
Naszą nową propozycją na rok 2017 są budynki w Dąbrowie przy ulicy Granicznej. Budynki cechują się harmonijnym połączeniem funkcjonalnej, nowoczesnej architektury i komfortowej przestrzeni mieszkalnej.
Lokalizacja inwestycji stanowi atrakcyjną ofertę dla osób pragnących zamieszkać poza Poznaniem. Dogodne połączenia komunikacyjne ułatwiają szybki dojazd do centrum Poznania. W Dąbrowie znajduje się szkoła i przedszkole a w niedużej odległości centra handlowe. Inwestycja składa się z 24 lokali o powierzchni użytkowej 74m2. Są to budynki w zabudowie wolnostojącej dwulokalowe z ogrodami oraz miejscami parkingowymi. Domy wyposażone są w media: prąd, wodę, kanalizację i gaz. Sprzedaż odbywa się w atrakcyjnych cenach i jest również objęta programem Mieszkanie dla Młodych (MdM).

 

DASZEWICE UL. ROGALIŃSKA
Daszewice jest to miejscowość położona kilka kilometrów od Poznania w gminie Mosina. Jej początki sięgają XIII w., kiedy to była własnością mistrza Macieja, któremu książę wielkopolski Przemysł II podarował tę wieś. Naszą nową propozycją jest osiedle składające się z 8 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 117m2 - w sumie 16 lokali . Inwestycja znajduje się przy ulicy Rogalińskiej położonej 500m od skrzyżowania z główną ulicą Daszewic ul. Poznańską. Położenie jej zapewnia bezpośredni dostęp do terenów zielonych, otwartej przestrzeni oraz odpoczynek od miastowego zgiełku. Dogodne połączenia komunikacyjne ułatwiają szybki dojazd do centrum Poznania.
Budynki cechują się harmonijnym połączeniem funkcjonalnej, nowoczesnej architektury i komfortowej przestrzeni mieszkalnej. Posiadają duże ogrody oraz garaże. Powierzchnie działek wynoszą od 290m2 do 804m2.
Piękna okolica, zdrowe powietrze, cisza i spokój oraz wspaniała lokalizacja sprawią, że domy pod Poznaniem w daszewicach staną się dla Państwa oazą spokoju.

OSIEDLE HORYZONT W DĄBROWIE
Osiedle Horyzont to zespól trzech budynków w zabudowie szeregowej. Osiedle jest budowane przy ulicy Granicznej w Dąbrowie. Budynki podkreślająca nowoczesną stylistykę, przyciągają uwagę i wpisuje się w najnowszy trend w architekturze podmiejskiej aglomeracji. Prosta bryła skrywa ciekawą powierzchnię użytkową, która sprosta wszystkim potrzebom życia współczesnej rodziny. Wnętrze zostało podzielone na spójne strefy, zapewniając domownikom maksymalny komfort użytkowania domu. Parter oddano strefie dziennej. Znajduje się tutaj przestronny salon połączony z jadalnią oraz otwarta kuchnia. Z salonu dostępne jest też przejście na taras. Cieplejsze dni, domownicy będą mogli spędzać właśnie tam swój wolny czas. Dla zapewnienia mieszkańcom wygody na parterze wygospodarowano także miejsce na toaletę oraz kotłownię gazową. Strefa nocna objęła przestrzeń poddasza. Dzięki takiemu rozplanowaniu powierzchni domownicy zyskają ciszę i swobodę. W strefie nocnej znalazła się praktyczna łazienka oraz trzy przytulne sypialnie. Dwie sypialnie wydzielono jako pokoje dziecięce, zaś trzecią przeznaczono na kameralną sypialnię małżeńską. Takie rozwiązanie zapewni komfort i swobodę każdemu z domowników. Nasza osiedle poszerzy Wam horyzont życiowy. Jest idealna dla ludzi aktywnych i szukających ciekawej alternatywy dla oderwania się od zgiełku miasta. Dogodne połączenia komunikacyjne ułatwiają szybki dojazd do centrum Poznania. Inwestycja składa się z 21 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 87m2 z ogrodami. Domy wyposażone są w media: prąd, wodę, kanalizację, gaz. Sprzedaż odbywa się w atrakcyjnych cenach i jest również objęta programem Mieszkanie dla Młodych (MDM).

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.