Dla współczesnej rodziny

01 grudnia 2014

marcelin-IV-wizualizacje-square-02 tubWybierając mieszkanie, co innego będzie istotne dla singla, a inne cechy ważne są dla kupującego na wynajem. Na co zwraca uwagę współczesna rodzina, jakie mieszkanie będzie do niej najbardziej dopasowane? 

Przeglądając aktualną ofertę rynku mieszkaniowego, na to pytanie można odpowiedzieć przyglądając się Osiedlu Marcelin.

Myśląc o miejscu do wychowywania dzieci, często pierwszą rzeczą, na jaką zwracamy uwagę jest sąsiedztwo terenów zielonych. Codzienne spacery z wózkiem, niedzielne rodzinne eskapady, wymagają spokojnego i cichego miejsca, gdzie mamy kontakt z naturą. Lasek Marceliński nadaje się idealnie – obszerne leśne tereny są zadbane, nie braknie też ławek, na których można odpocząć. Do tego, w lasku znajdziemy również plac zabaw, wybieg dla psów, górę saneczkową i zewnętrzną siłownie. Utrzymywać sprawność i kondycję mieszkańcy Osiedla Marcelin, mogą w przeznaczonym tylko dla nich centrum fitness. To szczególnie wygodne dla rodziców, gdy mogą wyjść poćwiczyć nie oddalając się zbytnio od domu. Odległość, pozwalająca zaoszczędzić czas na dojazdach, to kolejny atut Osiedla Marcelin. Położenie na poznańskim Grunwaldzie, to wygoda pozostawania blisko centrum i dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta. Dobrze móc szybko wrócić do domu, by pobawić się z dziećmi na znajdującym się na terenie osiedla placem zabaw lub wypocząć przy fontannie albo skorzystać z oferty lokali gastronomicznych znajdujących się na parterze. Blisko stąd także do centrum handlowego King Cross Marcelin.

marcelin-IV-lifestyle-square-01Kolejną ważną kwestią, jaką kierują się rodziny szukając swojego miejsca jest bezpieczeństwo. Na Osiedlu Marcelin zastosowano rozwiązania konstrukcyjne mające na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców. Dodatkowo, spokój zapewnia system monitorowania, kolorowe wideofony oraz ochrona dyżurująca w portierni. Dozorem objęte są również podziemna hala garażowa i pomieszczenia do przechowywania rowerów.

To jedna z większych inwestycji, poznańskiego dewelopera Atanera. Przez ponad dwudziestoletnią działalność spółka zapracowała na dobrą opinie i stworzyła dom dla wielu poznaniaków. Czy Osiedle Marcelin to miejsce również dla Twojej rodziny? Sprawdź w biurze sprzedaży.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.