Bezpieczna przestrzeń relaksu

20 sierpnia 2013

Wisniowski Bezpieczna przestrzen relaksuDom i jego najbliższe otoczenie to miejsca, gdzie chcemy czuć się przede wszystkim bezpiecznie i komfortowo. Pierwszym krokiem do stworzenia idealnej przestrzeni do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu jest montaż ogrodzenia.

Dzięki funkcjonalnemu zabezpieczeniu terenu, możemy spokojnie cieszyć się chwilami spędzanymi w gronie najbliższych. Trwałe i dopasowane do wyglądu otoczenia ogrodzenie zapewni bezpieczeństwo bawiącym się w ogrodzie dzieciom, umożliwi wyznaczenie granic naszej prywatności i ochroni nas przed wizytą niepożądanych gości.

Intymna oaza wypoczynku

Ogrodzenie nie tylko chroni posesję i znajdujące się na niej mienie przed włamaniem, ale stanowi również swoistą "barierę", pozwalającą nam na oddzielenie się od świata zewnętrznego. Dzięki temu, będziemy mogli stworzyć intymną przestrzeń relaksu, którego często tak bardzo potrzebujemy po ciężkim dniu. W zależności od naszego samopoczucia, ogrodzona działka może służyć do spokojnego wypoczynku lub aktywnej zabawy z rodziną i znajomymi. Solidne ogrodzenie pozwoli nam w spokoju oddać się ciekawej lekturze z kubkiem porannej kawy czy też urządzić wspólne grillowanie w rodzinnym gronie.

Bogata oferta dostępnych na rynku rozwiązań daje możliwość dopasowanie konstrukcji ogrodzenia do naszych oczekiwań. Jeśli tym, czego najbardziej nam brakuje jest spokój, dobrym rozwiązaniem będzie wybór szczelnego zabezpieczenia terenu, które wyraźnie odgrodzi podwórko od otoczenia. Jeśli natomiast chcemy mieć widok na najbliższą okolicę, lepsze będzie ogrodzenie ażurowe. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy ogrodzenia posesyjne w wielu kształtach, spełniające różne wymagania i pozwalające na dopasowanie konstrukcji do zróżnicowanej architektury. Łączy je najwyższa jakość wykonania, wytrzymałość i estetyka, dzięki czemu nie tylko chronią, ale i wzbogacają wygląd otoczenia – mówi Grzegorz Mruk, Menadżer Produktu firmy Wiśniowski, producenta bram garażowych i przemysłowych, ogrodzeń i stolarki stalowej i aluminiowej.

Kompleksowe ogrodzenie

Wybierając ogrodzenie do posesji, warto wziąć pod uwagę zalety kompleksowego systemu ogrodzeniowego. Składa się on z bram, furtek, segmentów, słupków i akcesoriów montażowych, czyli wszystkich elementów niezbędnych do skutecznego zabezpieczenia terenu. Takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie "zindywidualizowanego" ogrodzenia dostosowanego do potrzeb konkretnego odbiorcy i specyfiki danej działki.
- Zamówienie całego systemu ogrodzeniowego u jednego producenta daje pewność, że poszczególne elementy będą do siebie odpowiednio dopasowane, zarówno pod względem montażu, jak i wyglądu. Takie ogrodzenie tworzy harmonijną całość, jest łatwe i szybkie w instalacji. Co istotne, można je zamówić w jednym miejscu, bez konieczności tracenia czasu na odwiedzanie wielu punktów sprzedaży i dobór różnych, często niepasujących do siebie rozwiązań – wyjaśnia Grzegorz Mruk. Przy zamówieniu całego ogrodzenia u jednego producenta możemy również liczyć na atrakcyjne rabaty.

Trwałość na lata

Aby przez długi czas cieszyć się zaletami funkcjonalnego ogrodzenia, należy zwrócić uwagę na skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne. Dzięki niemu, ogrodzenie długo zachowuje swój pierwotny wygląd i jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Wysoki poziom ochrony powoduje też, że ogrodzenie nie wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy - odpowiednie preparaty są bowiem kosztowne. Jedne z najlepszych metod zabezpieczenia antykorozyjnego metalowych powierzchni to cynkowanie oraz malowanie proszkowe. Takie rozwiązania stosuje w swoich ogrodzeniach posesyjnych Wiśniowski. – Wszystkie elementy naszych ogrodzeń są chronione podwójnie: poprzez cynkowanie i malowanie farbą proszkową. Uzyskana w ten sposób powłoka sprawdza się w każdych warunkach pogodowych – tłumaczy Grzegorz Mruk - Wybierając tak zabezpieczone ogrodzenie odbiorca ma pewność, że wytrzyma ono długi okres eksploatacji bez przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych. Na oferowane przez nas ogrodzenia posesyjne udzielamy 10-letniej gwarancji antykorozyjnej - dodaje ekspert z firmy Wiśniowski.

Ogrodzony teren wokół domu możemy zaaranżować zgodnie z naszymi oczekiwaniami. W rogu działki, warto na przykład pomyśleć o stworzeniu altanki, w której będziemy mogli spędzać czas w czasie wakacji. Trawnik będzie zaś wymarzonym miejscem do wspólnej zabawy z całą rodziną. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by obok tradycyjnego ogrodzenia posadzić rośliny, tworząc tym samym "zieloną ścianę", która zapewni nam zaciszny azyl i poczucie bezpieczeństwa.

Wisniowski Bezpieczna przestrzen

Źródło: RedPen

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.