System TM 74 1.0 Industrial wzbogacił ofertę firmy Yawal

10 maja 2013

yaval tubFirma Yawal, czołowy dostawca architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce, poszerzyła swoją ofertę o system TM 74 1.0 Industrial przeznaczony do wykonywania stałych oraz otwieranych okien wymagających wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej.

Popularność, jaką cieszy się tworzenie przestrzeni użytkowych i mieszkalnych w zmodernizowanych obiektach przemysłowych i kamienicach sprawia, że poszukiwane są rozwiązania umożliwiające zachowanie industrialnego klimatu obiektu, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań współczesnej architektury. Takim systemem jest TM 74 1.0 Industrial – nowość w ofercie firmy Yawal.

TM 74 1.0 Industrial bazuje na standardowych profilach systemu TM 74 1.0 i jest z nim w pełni kompatybilny. – TM 74 1.0 Industrial stanowi doskonałe rozwiązanie do modernizacji takich obiektów, jak budynki użyteczności publicznej, stare kamienice czy lofty - mówi Wojciech Kulej, Kierownik Produktu Systemy Okien i Drzwi w firmie Yawal S.A. – Dzięki temu, że konstrukcje wykonane przy zastosowaniu systemu od strony zewnętrznej nawiązują swoim kształtem do okien stalowych, bardzo dobrze sprawdzają się jako ich zamiennik – podkreśla ekspert firmy Yawal.

System TM 74 1.0 Industrial pozwala na realizacje nowoczesnych konstrukcji okiennych, w których istotne jest połączenie funkcjonalności, estetyki oraz trwałości. Rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się w przypadku dużych przeszkleń, szeroko wykorzystywanych we współczesnych realizacjach architektonicznych. Dzięki wysokiej jakości materiałom izolującym, które zostały zastosowane w systemie, gwarantuje on bardzo dobrą ochronę cieplną i akustyczną.

yaval


Redakcja KupDOM

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.