System Yawal – nowa jakość izolacji termicznej

22 kwietnia 2013

Yawal TM-62-HI 1 tubOferta rozwiązań firmy Yawal, cechujących się wysoką klasą izolacyjności termicznej, została poszerzona o nowoczesny system TM 62 HI. Zastosowanie systemu, przeznaczonego do wykonywania konstrukcji okien, drzwi oraz witryn, umożliwia oszczędność energii, pozwalając tym samym na obniżenie kosztów ogrzewania budynku.

System Yawal TM 62 HI, który powstał w odpowiedzi na rosnące oczekiwania odbiorców dotyczące rozwiązań charakteryzujących się bardzo dobrymi parametrami termicznymi, znakomicie wpisuje się w panujący na rynku trend budownictwa energooszczędnego. Zastosowany w systemie materiał izolujący termicznie oraz specjalne podszybowe izolatory umieszczone w przestrzeni między szybą a profilem futryny lub skrzydła, pozwalają na uzyskanie współczynnika przenikania ciepła na poziomie Uf= 1,4 – 2,45 W/(m2K). – System TM 62 HI powstał w oparciu o profile systemu TM 62, które wyposażone zostały w wysokiej jakości wypełnienie izolujące - tłumaczy Wojciech Kulej, Kierownik Produktu Systemy Okien i Drzwi w firmie Yawal S.A., jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce – Dzięki temu, w porównaniu do podstawowej wersji, TM 62 HI jest o 20-40% cieplejszy, co niesie ze sobą wymierne oszczędności energii – dodaje Wojciech Kulej.

System TM 62 HI daje możliwość zastosowania ukrytych we wrębie niewidocznych zawiasów i okuć, przekładając się na wysoką estetykę konstrukcji. Nowe rozwiązanie Yawal sprawdzi się również tam, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa – umożliwia bowiem wykonanie okien, drzwi oraz witryn o podwyższonej odporności na włamanie. Jego zaletą jest także możliwość stworzenia okien w wersji softline – z zaokrąglonymi krawędziami oraz możliwość gięcia profili i łączenia TM 62 HI z innymi systemami firmy Yawal. Dbałość o wysoki poziom energooszczędności i funkcjonalność konstrukcji czynią system TM 62 HI bardzo dobrym rozwiązaniem dla współczesnego budownictwa.

fot. Yawal TM 62 HI 1fot. Yawal TM 62 HI 2

Źródło: RedPen

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.