Otwórz szybko bramę z D700HS

13 grudnia 2012

faac logo art mini     Osiąga zawrotną prędkość, jest łatwy w montażu i posiada kontrolę elektroniczną – tak w skrócie można opisać napęd D700HS.

   Napęd D700HS pozwala zautomatyzować bramy garażowe do użytku przydomowego i półprzemysłowego. Siłownik ten jest skierowany do bram, których wymiar nie przekracza 5 m x 2,5 m (szer. x wys.). >Charakterystyczną cechą tego siłownika jest szybkość jego pracy. Osiąga on prędkość do 20 cm/s - jest to dwa razy więcej niż w przypadku D600 czy też D1000. Jego siła ciągu wynosi 700 N. Napęd D700HS pozwala także na elektroniczną kontrolę prędkości. Jak należy to rozumieć? Podczas procesu otwierania brama rusza delikatnie i wolno, po czym po chwili osiąga normalną prędkość. I ponownie zwalnia przy zamknięciu. W modelu D700HS warto też zwrócić uwagę na sposób montażu, który jest bardzo łatwy i nie wymaga adaptacji bramy do zamontowania. Mocuje się go do sufitu garażu na jednoczęściowej szynie z łańcuchem napędowym lub paskiem kewlarowym, która gwarantuje cichą pracę. Przy tym jego kompaktowa obudowa i sposób instalowania sprawia, że powierzchnia garażu pozostaje nienaruszona. Napęd bezawaryjnie pracuje przy temperaturze -20°C do +55°C.

faac otworz szybko brame001

Źródło: Red Pen

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.