Z technologią na „ty”, czyli zawansowany napęd C721

12 listopada 2012

faac_logo_art_mini

     Ma elegancki design i jest wyposażony w nowoczesną technologię, która zwiększa wydajność mechaniczną oraz redukuje drgania i hałas – to tylko kilka z cech jakie posiada napęd firmy FAAC.


     Napęd C721 został  stworzony  z myślą o bramach przydomowych,faac_zaawansowany_naped_art001 których ciężar skrzydła wynosi maksymalnie 800 kilogramów. Jest to model  „idący z duchem czasu” i wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne. Wyposażono go w przekładnie cykloidalną (patent firmy FAAC) – urządzenie, które charakteryzuje kompaktowa obudowa. Reaguje ono szybko na zmiany obciążeń,
co w przypadku ruchu bram jest  atutem. Przy tym zwiększa wydajność mechaniczną o ponad 80 procent. Zmniejsza drgania  i hałas, dzięki czemu użytkowanie bramy staje się znacznie przyjemniejsze. Jest to możliwe dzięki przesunięciu zębatek przekładni o 180 stopni. Rozłożenie nacisku na wiele punktów styku gwarantuje niezawodne i długoletnie działanie.
     Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia centrala sterująca E720, która bezpośrednio kontroluje siłę ciągu (maksymalna siła ciągu 320 N) napędu oraz enkoder, który odwraca ruch skrzydeł w przypadku wykrycia przeszkody. Warto dodać, że powyższe modele można łatwo skonfigurować dzięki prostej regulacji poszczególnych parametrów oraz możliwości wybrania 10 trybów pracy.
     Obok nowych technologii architekci z firmy FAAC nie zapomnieli też o designie C721. Obudowa napędu charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim wzornictwem.

Źródło: Red Pen

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.