Zima niestraszna z FOVEO TECH

06 listopada 2012

sniezka_logo_art_mini

     W naszym klimacie, prowadzenie prac budowlanych zimą nie należy do najprostszych zadań. Warunki atmosferyczne utrudniają, a często wręcz uniemożliwiają aplikację farb i tynków na zewnątrz pomieszczeń.

Z myślą o ułatwieniu tego typu robót, na rynek wprowadzony został nowy produkt – FOVEO TECH DZ 10 foveo_tech_zima_niestraszna_art_01
– dodatek zimowy przyspieszający wiązanie tynków i farb fasadowych.

     Zima często zmusza wykonawców do przerwania prac na budowie i do odłożenia ich na okres wiosenny.
Taka sytuacja prowadzi do zwiększenia kosztów inwestycji i powoduje często, że niezabezpieczona na zimę fasada budynku,
podlega niszczeniu na skutek działania czynników atmosferycznych: wiatru czy też mrozu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom,
takim jak dodatek zimowy FOVEO TECH DZ 10, możliwe jest jednak wykonywanie wypraw tynkarskich i malowanie elewacji
w niskich temperaturach i w warunkach podwyższonej wilgotności powietrza.

     Dodatek zimowy FOVEO TECH DZ 10 pozwala na przyspieszenie etapu wiązania i wysychania tynku bądź farby fasadowej,
dzięki czemu produkt znacznie szybciej osiąga odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.
Zastosowanie FOVEO TECH DZ 10 daje możliwość aplikacji tynków i farb fasadowych w temperaturze od 0°C do + 10°C i wilgotności powietrza do 80%. Co istotne, produkt w żaden sposób nie wpływa na zmianę kolorystyki bądź parametrów wytrzymałościowych tynku czy farby. Preparat FOVEO TECH DZ 10 dostępny jest, w łatwej do użycia formie gotowego płynu, w butelce o objętości 250 ml.
FOVEO TECH to marka oferująca profesjonalne produkty do wykonywania ociepleń budynków. Wśród gamy produktów FOVEO TECH znaleźć można: tynki dekoracyjne, farby fasadowe, podkłady gruntujące, grunty i zaprawy klejące. FOVEO TECH to szeroki wachlarz rozwiązań, opartych na produktach doskonałej jakości.

 

 

Źródło: Red Pen

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.