A140 AIR – napęd ekonomiczny i przyjazny środowisku

05 października 2012

faac_logo_art_mini

     Napęd A140 AIR jest przeznaczony do drzwi przesuwnych. Jest innowacyjnym siłownikiem, który powstał w odpowiedzi na aktualne zapotrzebowania rynku.


     W napędzie można zastosować urządzenie Energy Saving, które optymalizuje czas otwierania/zamykania drzwi,
co pozwala uniknąć zbytniego rozpraszania powietrza. Urządzenie ogranicza pobór energii z klimatyzacji i ogrzewania, co przynosi duże oszczędności,
a także redukuje emisję zanieczyszczeń CO2 .
     O tym jakie korzyści przynosi urządzenie Energy Saving można przekonać się dzięki programowi THERMOTOOL, który powstał we współpracy
z BEA i uniwersytetem w Liege (Belgia). THERMOTOOL pozwala obliczyć oszczędność energii pod względem finansowym jak i redukcji emisji CO2,
w oparciu o charakterystyki wymiarowe i usytuowanie geograficzne systemu drzwi automatycznych.
     Warto dodać, że model A140 AIR spełnia nie tylko wszelkie wymagania techniczne, ale można go również dostosować do różnych rozwiązań architektonicznych. Dzieje się tak, ponieważ napęd A140 AIR FAAC posiada dwa różne wymiary obudowy, zastrzeżony system mocowanie skrzydeł
oraz pozwala na stosowanie różnych profilów skrzydeł.

A140_naped_faac_art01

Źródło: Red Pen

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.