Trzeci etap Osiedla Marcelin już w sprzedaży

20 września 2012

ataner_logo_mini_art

     Ataner rusza z budową kolejnego, trzeciego już, etapu swojej grunwaldzkiej inwestycji - Osiedla Marcelin położonego u zbiegu ulic Wałbrzyskiej, Świerzawskiej i Marcelińskiej.

     Projekt Osiedla Marcelin powstał w pracowni architektonicznej Arcada.
W jego skład wejdą trzy budynki o zróżnicowanej wysokości.
Znajdąataner_marcelin_3etap_art01 się tutaj mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe
o powierzchniach od 30 do 100 m kw. Każde mieszkanie będzie miało balkon,
aby mieszkańcy mogli cieszyć się widokiem i zapachem zieleni położonego tuż obok Lasku Marcelińskiego. To popularne miejsce rekreacji i wypoczynku mieszkańców miasta, które podnosi atrakcyjność mieszkania na Osiedlu Marcelin. Do każdego mieszkania zostanie doprowadzony światłowód pozwalający na dostęp
do szerokopasmowego Internetu oraz umożliwiający korzystanie  z telewizji HD i 3D.
     Mieszkania będą także wyposażone  w kolorowe wideofony. Pod ziemią zostanie wybudowana hala parkingowa. Na osiedlu nie zabraknie placów zabaw dla dzieci
i centrum rekreacyjno - sportowego dla ich rodziców, gdzie będą mogli skorzystać
z boiska sportowego czy siłowni. Po męczącym dniu będzie można odpocząć
i porozmawiać z sąsiadami na ogólnie dostępnym centralnym placu z fontanną,
przy którym znajdą się latem ogródki z parasolami, planowanych tu kawiarenek
i restauracji. Ataner zadbał o to, aby pomiędzy budynkami pozostały istniejące
tu od lat stare drzewa.
     Na miejscu znajdzie się dużo sklepów z artykułami pierwszej potrzeby i lokali oferujących usługi, a blisko osiedla znajduje się centrum handlowe King Cross.
Dojazd do centrum z Osiedla Marcelin zajmuje zaledwie 15 minut w godzinach szczytu. Mieszkające tutaj osoby nie mogą także narzekać na brak usług, obiektów sportowych czy szkół i przedszkoli. Położony w sąsiedztwie Lasek Marceliński to jedno
z najciekawszych miejsc wypoczynku w Poznaniu, którego atrakcją jest między innymi pięciokilometrowa ścieżka dydaktyczno- przyrodnicza z ośmioma przystankami oraz specjalny tor rowerowy. Wybierając mieszkanie na Osiedlu Marcelin wszystkie te atuty będziemy mieć obok domu. Trzeci etap osiedla będzie gotowy do zamieszkania w sierpniu 2014 r.

ataner_marcelin_3etap_art02

Źródło: Ataner

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.