Aplikacja Ceresit VISAGE - zaprojektuj wygląd zewnętrzny swojego domu

12 września 2012

ceresit_visage_logo_mini01

     Marka Ceresit VISAGE, oferująca inspirowane naturą tynki i farby elewacyjne, daje swoim klientom możliwość samodzielnego zaprojektowania ścian zewnętrznych wybranych budynków.

 

     Wystarczy wejść na stronę http://ceresit-visage.com/pl/ i skorzystać ze specjalnej aplikacji, dzięki której przekonamy się jak nasz dom będzie prezentował się w wybranych produktach z linii VISAGE. W ten sposób unikniemy rozczarowań i będziemy cieszyć się przez długie lata upragnionym wyglądem naszego domu.ceresit_visage_art02

     Linia Ceresit VISAGE to idealna propozycja dla ludzi ceniących sobie wygląd domu inspirowany naturalnymi materiałami.
     W przeciwieństwie do prawdziwego kamienia czy drewna, proces kładzenia tynków przypominających te surowce jest znacznie mniej czasochłonny, a efekt przy odpowiednim wykorzystaniu dostępnych produktów może zaskoczyć wszystkich.
     Tynki ozdobne i farby elewacyjne z linii VISAGE można podzielić na trzy kategorie bezpośrednio czerpiące z naturalnego piękna: drewna, kamienia oraz metalu.
Każda grupa oferuje szeroki wybór kolorów i faktur, pozwalających na realizację indywidualnych pomysłów.
     Rośnie popularność innowacyjnej serii tynków i farb elewacyjnych Ceresit VISAGE, niemniej wiele osób nadal obawia się, iż efekt końcowy będzie odbiegał
od zamierzonego. W tym celu firma Henkel, właściciel linii VISAGE, stworzyła aplikację kolorystyczną dostępną na stronie http://ceresit-visage.com/pl/, która umożliwia stworzenie własnego projektu elewacji domu.

ceresit_visage_art01
     - Na naszej stronie internetowej klienci znajdą specjalną aplikację, dzięki której będą mogli sprawdzić bogatą paletę kolorów i znaleźć najbardziej odpowiedni dla własnego domu. Dla osób, które nie mają czasu na sprawdzenie wielu kombinacji kolorystycznych lub nie czują się w tym zbyt pewnie, projektanci z firmy Henkel przygotowali gotowe kompozycje dopasowane do różnego rodzaju budynków – dodaje Łukasz Woronowicz
z Henkel Polska.
     Aplikacja przewiduje załadownie na serwer zdjęcia własnego domu, na którym
za pomocą funkcji dostępnych w programie jesteśmy w stanie zmienić kolor ścian zewnętrznych, stolarki czy też dachu. Program umożliwia również zmianę rodzaju powierzchni poszczególnych elementów. Dzięki tej opcji przekonamy się czy efekt kamienia lub metalu pasuje do bryły naszego domu.
     Aplikacja kolorystyczna oraz więcej informacji o linii Ceresit VISAGE dostępne
pod adresem http://ceresit-visage.com/pl/

Źródło: Core PR

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.