MTJ 21 lat doświadczeń

25 lipca 2012

mtj_art_mini_logo

     Firma "MTJ" powstała w styczniu 1991 roku, działa nieprzerwanie od ponad 21 lat i jest dziś zaliczana do jednej z większych w swojej branży.

     Naszym celem jest oferowanie profesjonalnych usług, wysokiej jakości produkcji i fachowego montażu oraz zapewnienie naszym klientom serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Miła i kompetentna obsługa działu sprzedaży ma za zadanie przedstawić klientom szeroką gamę możliwości technicznych i wzorów, udzielić fachowych porad i pomóc w dokonaniu wyboru.
Wysoki standard naszych produktów jest potwierdzony jakością montażu przeprowadzanego przez wyspecjalizowane i dobrze wyposażone ekipy montażowe. mtj_art01

     Oferujemy: rolety zewnętrzne we wszystkich systemach zabudowy, bramy garażowe, markizy, wewnętrzne i zewnętrzne rolety materiałowe, kraty zwijane oraz żaluzje fasadowe.

     Rolety zewnętrzne montowane na mur, nakładane na okno lub wbudowane w ścianę w styropianowych skrzyniach RKS, mogą być wyposażone w pancerze z aluminium lub PCW. Spełniają funkcje osłaniające przed promieniami słońca, zabezpieczające przed utratą ciepła, zasłaniające wgląd do mieszkań i utrudniające włamanie.
Osłony przeciwsłoneczne, takie jak: zewnętrzne i wewnętrzne rolety materiałowe, żaluzje fasadowe oraz markizy są znakomitym rozwiązaniem tam, gdzie wymagane jest osłonięcie przed promieniami słońca, ale nie całkowite zaciemnienie pomieszczeń.

     Wszystkie nasze produkty mogą być napędzane ręcznie lub za pomocą silników elektrycznych i sterowane indywidualnie lub grupowo, włącznikami lub przy pomocy pilota.

     mtj_art02Bramy garażowe do budynków mieszkalnych - segmentowe i rolowane  produkowane są i montowane na indywidualny wymiar zgodny z potrzebami naszych klientów. Można je obsługiwać ręcznie lub automatycznie za pomocą nadajników podczerwieni lub radiowych.

     Wszystkie nasze wyroby są produkowane z materiałów najwyższej jakości, odpornych na warunki atmosferyczne i w pełnej gamie kolorystycznej umożliwiającej dostosowanie się do wymagań naszych klientów oraz potrzeb architektonicznych ich budynków.

     Potrzebują Państwo więcej informacji ?
Prosimy dzwonić lub odwiedzić siedzibę naszej firmy : Poznań, ul. Górecka 106, tel: 61 832-51-07
od poniedziałku do piątku  w godzinach od 8.00 do 17.00
w soboty w godzinach od 10.00 do 14.00

 

Źródło: http://www.mtj.poznan.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.