Nowe oblicze Czapur

11 lipca 2012

family_house_art_mini

     Oferta spółki Family House wzbogaciła się o nowe mieszkania na sprzedaż. Osiedle Leśne V powstanie w zupełnie nowej lokalizacji, przy ul. Gromadzkiej w Czapurach.

     W ramach tego etapu inwestycji zostanie wybudowanych 108 lokali w zabudowie szeregowej. Podmiejski projekt Family House niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem. Wszystkie mieszkania znajdują swoich właścicieli jeszcze na etapie budowy. Mimo, że wciąż realizowany jest II etap Osiedla Leśnego IV, deweloper postanowił przedstawić nową propozycję. W ramach V etapu powstaną 2-,3-, 4- i 5-pokojowe mieszkania o powierzchni od 51 do 75 m kw. Do wszystkich lokali na parterze i niektórych na piętrze, przynależeć będzie ogród o metrażu od 50 do 114 m kw. Niektóre nieruchomości będą również posiadały garaż bądź miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

W najnowszym etapie pojawią się całkowicie nowe projekty, których do tej pory nie mieliśmy w sprzedaży. Myślę, że ich różnorodność sprawi, że klienci znajdą mieszkanie w pełni zaspokajające ich potrzeby – mówi Izabella Łukomska – Pyżalska, wiceprezes Family House. – Co równie ważne, powstaną one na terenie oddalonym od poprzednich etapów, a dojazd będzie od ul. Gromadzkiej a nie ul. Leśnej, jak dotychczas – dodaje I. Łukomska-Pyżalska.

     Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w III kwartale 2012 r., natomiast termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał 2013 r. Niewątpliwie dużym atutem inwestycji jest niska cena. Własne M można nabyć już od 2800 zł netto za m kw.

Oferujemy jedne z najniższych cen na rynku. 3 – pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 z ogrodem i garażem to koszt 269 000 złotych brutto. Pomimo tego, że sprzedawane przez nas mieszkania są niedrogie, posiadają wysoki standard wykończenia – dodaje I. Łukomska – Pyżalska.

     W standardzie deweloperskim wszystkie nieruchomości będą posiadały m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz rolety w oknach, bramę garażową na pilota, ogrodzenie. Deweloper nie zapomina również o infrastrukturze. Drogi osiedlowe oraz podjazdy wykonane są z kostki brukowej a całość inwestycji dopełnia oświetlenie. Niedawno spółka wykonała także plac zabaw dla dzieci. Na terenie tej części osiedla powstanie również sklep spożywczy. Co więcej w Czapurach deweloper buduje nowoczesne centrum handlowo-usługowego ze stacją benzynową. Family House Center to inwestycja, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców nie tylko osiedla ale i samych Czapur, przez co będzie w stanie zaspokoić ich potrzeby. Termin realizacji galerii zaplanowano na pierwsze półrocze 2013 roku. Niewątpliwie wpływa to na atrakcyjność osiedla i jego lokalizacji.

     Kupując mieszkanie na Osiedlu Leśnym V można skorzystać z programu „Rodzina na swoim”. Co więcej, dzięki współpracy z wieloma bankami, klienci Family House mogą liczyć na preferencyjne warunki przy udzielaniu kredytu, niższe prowizje bankowe i niższe opłaty za wycenę nieruchomości.

family_house_art_01

Źródło: Family House

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.