Kupisz w Budmarze

28 czerwca 2012

klinkier-przysucha_tub     W ofercie znajdziecie Państwo klinkierowe systemy schodowe, płytki podłogowe i elewacyjne, zewnętrzne parapety klinkierowe oraz kształtki ogrodzeniowe.

     Klinkier z Przysuchy zawsze kojarzony był z wyrobami najwyższej jakości, osiąganej dzięki odpowiednio dobranym gatunkom glin pochodzących z najlepszych złóż w Polsce oraz stosowaniu tzw. "ciągnionej" metody produkcji klinkieru. Sposób produkcji klinkieru z Przysuchy łączy w sobie tradycję z najnowocześniejszą w tej dziedzinie technologią, wypalanie w temperaturze 1080°C przez 58 h pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu produktów w połączeniu z wyjątkowymi walorami estetycznymi.

     Parametry techniczne wyrobów znacznie przewyższającymi wymagania stawiane przez normy europejskie, klinkier ma niską 3% nasiąkliwość jest także mrozoodporny i kwasoodporny; cechy te pozwalają na stosowanie tych wyrobów nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dlatego też  wyroby są często stosowane nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, komunalnym czy sakralnym ale również w budownictwie przemysłowym.

     Zdobyte przez lata doświadczenie oraz ciągła dbałość o rozwój techniczny sprawiają że produkty są znane i cenione w kraju, a także w Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Rosji.
Dorobek tradycji w produkcji ceramiki klinkierowej połączone  są z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w tej dziedzinie. Dzięki czemu możliwy jest ciągły rozwój produkowanego asortymentu tak, by w pełni zaspakajał potrzeby naszych klientów.

     Proces produkcji oparty jest na tradycyjnej metodzie wyrobu klinkieru w tzw. "technologii wyrobów ciągnionych". Taki sposób produkcji sprawia, że nasze wyroby mają wyjątkowo naturalny i tradycyjny wygląd, a ich parametry techniczne związane z trwałością znacznie przewyższają, te które charakteryzują produkty uzyskiwane innymi metodami.

     Wyroby KLINKIER PRZYSUCHA produkowane są zgodnie z Zakładowym Systemem Kontroli Produkcji i znakowane znakiem CE. Wyroby znajdujące się w ofercie podzielone zostały na sześć typów. Badania typów wykonane zostały w Instytucie Szkła i Ceramiki w Warszawie, i na ich podstawie zostały sporządzone Deklaracje Zgodności dla każdego typu wyrobu oddzielnie.
Deklaracja zgodności jest gwarancją, że wyrób został wyprodukowany zgodnie z wymaganiami zawartymi w deklarowanej normie i posiada określone normą właściwości fizyko-chemiczne.

noname1noname2noname4

 

 

Źródło:     budmar_logo

http://www.klinkierprzysucha.pl/

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.