Włoski klimat w centrum Poznania - Quadro House

21 czerwca 2012

pbg-erigo-1     Osiedle Quadro House powstało z myślą o osobach, które cenią niebanalną architekturę, wysoką jakość i komfort życia. To także propozycja dla tych, którzy nie chcą miesiącami czekać na swoje wymarzone „M” -  w pełni ukończone osiedle oferuje gotowe do odbioru mieszkania.

     Osiedle Quadro House mieści się przy ulicy Smardzewskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na kompleks składają się dwa zespoły trzypiętrowych budynków, spojone obszernym tarasem i tworzące czworobok. Wyróżnikiem inwestycji jest jakość realizacji i niebanalna architektura, która przywodzi na myśl projekty włoskich architektów. Jasne i klimatyczne apartamenty, na parterze mają swoją prywatną przestrzeń w postaci ogródków, a lokale na pozostałych kondygnacjach przestronne tarasy i loggie pomiędzy budynkami.
     Atutem Quadro House jest także lokalizacja. Z jednej strony gwarantuje dobry dojazd do centrum tramwajem, z drugiej – nie trzeba opuszczać miasta, by korzystać z uroków zieleni. Osiedle znajduje się w pobliżu zielonych płuc Poznania, czyli Lasku Marcelińskiego. To idealne miejsce na spacery i wycieczki rowerowe.
     Aktualnie do kupienia zostało jeszcze 49 mieszkań. Najmniejsze z dostępnych lokali to mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 41 m kw., natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 117 m kw. Ich ceny zaczynają się od 5 952 zł za m kw. Dodatkowo, osoby kupujące mieszkania w Quadro House otrzymują kartę rabatową Home Profit, która upoważnia do kilkudziesięcioprocentowych zniżek na urządzenie i wyposażenie mieszkania.

Źródłó: PBG Erigo

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.