Osiedle "Lawendowe Pola" w Bninie

12 czerwca 2012

marcopolo_art_mini

     Firma Marcopolo Development miała okazję zaprezentować się na targach mieszkaniowych, które odbyły się w dniach 3-4 marca 2012 r. w Poznaniu. Premiera oferty nowego osiedla „Lawendowe Pola” w Bninie została przyjęta z ogromnym zainteresowaniem.

     Na działce otoczonej lasem powstanie  kompleks mieszkalny w zabudowie szeregowej wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. Malownicza okolica jest alternatywą do zatłoczonego i zanieczyszczonego centrum Poznania. Dzięki zróżnicowanemu metrażowi (53,2-106,3 m2) każdy klient może wybrać odpowiednie dla siebie mieszkanie, a podział na piętra daje możliwość oddzielenia sfery rodzinnej od prywatnej. marcopolo_art_prezentacja
     Zamieszkanie w zabudowie szeregowej daje wiele korzyści, między innymi jest to możliwość łączenia poszczególnych lokali. Poza tym z racji ciepła docierającego z sąsiednich segmentów zyskujemy na oszczędności energii grzewczej. Przynależny ogródek daje możliwość spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.
     Motywem elewacji na Osiedlu Lawendowe Pola jest mur pruski. W efekcie czego zyskaliśmy niepowtarzalny klimat, rodem z krajobrazów wiejskich Kaszub, czy Pomorza. Dodatkowo skwery zieleni i kameralne place zabaw dają spójny i estetyczny wygląd osiedla.
     Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w budownictwie firma Marcopolo Development gwarantuje staranność wykonania z wykorzystaniem najlepszych materiałów budowalnych. Zapraszamy do naszego biura w celu poznania pełnej oferty.

 

marcopolo_art_02

marcopolo_art_01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Marcopolo Development

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.