Opti i Forma – poczuj się jak w domu

04 czerwca 2012

linea

Osada Leśna Dąbrówka to kompleks mieszkaniowy, który tworzy poznański deweloper - spółka Linea.


     Osada Leśna składa się głównie z mieszkań w zabudowie szeregowej o powierzchni od 39 do 90 metrów kw. Osada Leśna Dąbrówka to kompleks mieszkaniowy, który tworzy poznański deweloper - spółka Linea. Osada Leśna składa się głównie z mieszkań w zabudowie szeregowej o powierzchni od 39 do 90 metrów kw.
     Obecnie w sprzedaży znajdują się cztery rodzaje lokali - Opti, Studio, Forma oraz Patio. Linea wprowadziła rabaty sięgające nawet 30.000 złotych na mieszkania typu Forma oraz 20.000 zł na lokale typu Opti. Projektanci firmy mają nadzieję, że dzięki ciekawej architekturze, sprawdzonym rozwiązaniom, a także nowej, bardzo atrakcyjnej cenie domy typu Opti i Forma szybko znajdą nabywców.
     Forma to dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 75 m kw. Są to mieszkania trzy-, lub czteropokojowe. Zespół mieszkań powstaje w zabudowie szeregowej. W każdym szeregowcu znajdują się cztery mieszkania. Wszystkie mają dostęp do własnego, wydzielonego ogrodu. Taki układ gwarantuje komfort mieszkania porównywalny z domem wolno stojącym. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe. Ceny mieszkań typu Forma zaczynają się już od 299 tys. zł.
     Z kolei Opti to mieszkania jednopoziomowe, dwu-, lub trzypokojowe. Najmniejsze lokale mają niespełna 40 m kw, największe około 55 m. kw. Dużym atutem Opti jest cena. Za 215 tys. złotych otrzymujemy pięknie położone mieszkanie z ogrodem lub tarasem. Ciąg szeregowy Opti zlokalizowany jest zaledwie 400 metrów od lasu i innych terenów rekreacyjnych.
- Atrakcyjność naszego osiedla w Dąbrówce dodatkowo wzrosła po oddaniu do użytku zachodniej obwodnicy Poznaniu, będącej fragmentem drogi S11 - mówi Adam Wędrychowicz ze spółki Linea. - Za kilka dni zostanie otwarty drugi fragment obwodnicy, który połączy Dąbrówkę z autostradą A2. To wszystko sprawia, że Dopiewo jest jedną z najlepiej skomunikowanych gmin w aglomeracji.
     Na tle innych deweloperów Linea wyróżnia się wyjątkowym zaangażowaniem w działalność społeczną na rzecz gminy i jej mieszkańców, którego wartość sięga wielu milionów złotych. Firma przekazała nieodpłatnie gminie między innymi tereny pod budowę szkoły podstawowej w Dąbrówce o powierzchni 1,5 ha oraz wykonała projekt tejże szkoły. Zrealizowała również nieodpłatnie szereg projektów architektonicznych związanych z edukacją - projekty gimnazjum w Skórzewie oraz przedszkoli w Skórzewie, Konarzewie i Dąbrówce. Na rzecz lokalnej parafii przekazała tereny pod budowę kościoła oraz stworzyła projekt kościoła wraz z towarzyszącymi zabudowaniami. Firma dba również o pełną infrastrukturę drogową na terenach objętych swoją inwestycją - drogi wraz z oświetleniem wykonywane są przez dewelopera i oddawane gminie po zakończeniu budowy.

Żródło: http://poznanskie-nieruchomosci.pl/

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.