Piękne miejsce na Twój dom

04 czerwca 2012

gwiazdowo

     Zakup działki pod budowę domu to decyzja na długie lata, nieraz na całe życie. Warto dokładnie przeanalizować najważniejsze aspekty mające wpływ na zadowolenie z dokonanego wyboru.

     Ważne czynniki, na jakie należy zwrócić uwagę to przede wszystkim lokalizacja, dostępność połączeń komunikacyjnych i infrastruktura osiedla. W maju b.r. rozpoczęła się sprzedaż gruntów budowlanych w Gwiazdowie niedaleko Poznania, które ze względu na bliskość stolicy Wielkopolski, cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

Po pierwsze lokalizacja

     Gwiazdowo jest położone 23 km od centrum Poznania, w pobliżu ważnych arterii drogowych, m.in. dwupasmowej drogi krajowej 92, gwarantującej szybkie połączenie komunikacyjne ze stolicą województwa. Oddanie do użytku drogi ekspresowej S5 ułatwi dodatkowo dojazd do autostrady A2, a więc komunikację z Gnieznem, Bydgoszczą i Gdańskiem. Bliskość Kostrzyna zapewnia łatwy dostęp do oferty
handlowo – usługowej oraz przedszkoli, przychodni i szkół. Z drugiej strony, budowa domu poza miastem zapewnia ciszę i wytchnienie, z dala od zgiełku metropolii, daje też możliwość relaksu na łonie natury, w otoczeniu lasów i jezior.
- Tereny na wschód od Poznania stają się coraz bardziej popularnym miejscem do zamieszkania ze względu na wyjątkowo dogodne połączenia komunikacyjne – mówi Piotr Pertek, koordynator sprzedaży działek budowlanych w Gwiazdowie.

Ład urbanistyczny

     Działki w Gwiazdowie tworzą spójną architektoniczniecałość. Zarówno skala osiedla, jego rozplanowanie, jak i położenie, gwarantują kameralne i komfortowe warunki dla mieszkańców. Działki są dopasowane do zróżnicowanych potrzeb każdego klienta (powierzchnie od 400 do 1400 m2), a ich podział powstał z myślą o konkretnych typach zabudowy. W cenie działki inwestor oferuje pełną infrastrukturę oraz gotowe projekty funkcjonalnych domów, dbając o jednolity wygląd urbanistyczny całej inwestycji. Komunikację wewnętrzną na osiedlu zapewni system dróg osiedlowych. W ramach inwestycji wykonamy i oddamy do użytku pełną infrastrukturę techniczną, na której budowę posiadamy
pozwolenia. Zapewniamy m.in. utwardzenie drogi dojazdowej, by uniknąć uciążliwych przepraw, szczególnie w okresie jesienno-zimowym – dodaje Piotr Pertek.

Komfort życia

     Oferta działek budowlanych w Gwiazdowie spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Malownicza lokalizacja, bliskość lasów i jezior, z dala od hałasu i zanieczyszczeń miasta sprawiają, że przyszli mieszkańcy znajdą tu wytchnienie. W pobliżu Gwiazdowa znajduje się urokliwy park i liczne tereny zielone, zachęcające do weekendowych spacerów, uprawiania nordic walking czy wycieczek rowerowych. Do stadniny koni w Iwnie czy kortów tenisowych w Glince Duchownej, można dotrzeć w 5 minut. Oprócz starannie zaprojektowanego terenu oraz systemu dróg wewnętrznych, mieszkańcy Gwiazdowa będą mogli korzystać z pełnej infrastruktury oraz licznych usług, które zapewni inwestor. Gwiazdowo zaoferuje mieszkańcom m.in. miejsca czynnego wypoczynku dla najmłodszych. Spójność projektu i logiczne rozwiązania przestrzenne, zapewnią poczucie harmonii.

gwiazdowo_art01gwiazdowo_art02

 

Więcej informacji na temat oferty znajduje się na stronie
internetowej: http://www.gwiazdowo.pl/

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.