Dlaczego warto budować ze Schwabenhaus?

11 maja 2012
schwabenhaus6

     Budowa domu, to często jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdego. Warto więc dobrze zastanowić się, z kim ten dom wybudować.Dla niezdecydowanych mamy odpowiedź - ze SCHWABENHAUS POLSKA.

     Schwabenhaus Polska buduje na działce inwestora domy energooszczędne i ekologiczne, a także zdrowe, czyli BIO. Sąto budynki schwabenhaus7wyposażone w pompy ciepła i rekuperator dzięki czemu charakteryzują się ZEROWĄ emisją CO2 do atmosfery.- Tania budowa, to szybka budowa - wyjaśnia Andrzej Śmigielski, szef poznańskiego Oddziału Schwabenhaus Polska. – Tania budowa, to budowa ze... Schwabenhaus. Nasze domy w stanie surowym zamkniętym powstają w 4 dni, a stanie prawie wykończonym – 6 tygodni, w opcji „pod klucz” – 12 tygodni.

     Domy Schwabenhaus – można się o tym przekonać odwiedzającDom Wzorcowy w Sadach koło Poznania przy ul. Jagodowej 11 – wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania. Budowaprowadzona jest przez pracowników niemieckich, którzy zawsze pieczołowicie przestrzegają obowiązujące wysokie standardy. Hasło „Made in Germany” zobowiązuje. Również w tym przypadku.

     Schwabenhaus wykorzystuje produkty (dachówki, armaturę itp.) renomowanych firm niemieckich, a budynki tej firmy wyposażone są w najnowocześniejsze systemy technologiczne stosowane przy budowaniu domów ekologicznych i energooszczędnych takie jak np.: pompa ciepła geotermalna, wentylacja budynku z odzyskiem ciepła, systemy fotowoltaiczne, kolektory słoneczne.

     Utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz domu Schwabenhaus nie jest kosztowne. Fakt ten zawdzięczamy wykorzystaniu właśnie pompy ciepła, ale nie tylko, bowiem współczynnik przenikania ciepła dla ścian Schwabenhaus wynosi zaledwie U=0,14 W/m2K. Dzięki temu koszt ogrzewania zimą lub schładzania latem domu o powierzchni do 150 m2 wynosi zaledwie ok. 180 zł miesięcznie!

     - Każdy inwestor - deklaruje Andrzej Śmigielski, szef poznańskiego Oddziału Schwabenhaus Polska– łatwo z naszej oferty wybierze coś dla siebie. Tym bardziej że indywidualne projekty budynków oparte na planach Schwabenhaus zawarte są w cenie budynku. Podobnie jest z honorariumkierownika budowy i nadzoru budowlanego.

     Schwabenhaus gwarantuje cenę w okresie 12 miesięcy od momentu podpisania umowy oraz 30-letnią gwarancję na konstrukcję budynku. - Oferujemy również pomoc inwestorowi – uzupełnia Andrzej Śmigielski, szef poznańskiego Oddziału Schwabenhaus Polska – przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Budować ze Schwabenhaus naprawdę WARTO.

Źródło: www.schwabenhaus.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.