Dlaczego warto budować ze Schwabenhaus?

11 maja 2012
schwabenhaus6

     Budowa domu, to często jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdego. Warto więc dobrze zastanowić się, z kim ten dom wybudować.Dla niezdecydowanych mamy odpowiedź - ze SCHWABENHAUS POLSKA.

     Schwabenhaus Polska buduje na działce inwestora domy energooszczędne i ekologiczne, a także zdrowe, czyli BIO. Sąto budynki schwabenhaus7wyposażone w pompy ciepła i rekuperator dzięki czemu charakteryzują się ZEROWĄ emisją CO2 do atmosfery.- Tania budowa, to szybka budowa - wyjaśnia Andrzej Śmigielski, szef poznańskiego Oddziału Schwabenhaus Polska. – Tania budowa, to budowa ze... Schwabenhaus. Nasze domy w stanie surowym zamkniętym powstają w 4 dni, a stanie prawie wykończonym – 6 tygodni, w opcji „pod klucz” – 12 tygodni.

     Domy Schwabenhaus – można się o tym przekonać odwiedzającDom Wzorcowy w Sadach koło Poznania przy ul. Jagodowej 11 – wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania. Budowaprowadzona jest przez pracowników niemieckich, którzy zawsze pieczołowicie przestrzegają obowiązujące wysokie standardy. Hasło „Made in Germany” zobowiązuje. Również w tym przypadku.

     Schwabenhaus wykorzystuje produkty (dachówki, armaturę itp.) renomowanych firm niemieckich, a budynki tej firmy wyposażone są w najnowocześniejsze systemy technologiczne stosowane przy budowaniu domów ekologicznych i energooszczędnych takie jak np.: pompa ciepła geotermalna, wentylacja budynku z odzyskiem ciepła, systemy fotowoltaiczne, kolektory słoneczne.

     Utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz domu Schwabenhaus nie jest kosztowne. Fakt ten zawdzięczamy wykorzystaniu właśnie pompy ciepła, ale nie tylko, bowiem współczynnik przenikania ciepła dla ścian Schwabenhaus wynosi zaledwie U=0,14 W/m2K. Dzięki temu koszt ogrzewania zimą lub schładzania latem domu o powierzchni do 150 m2 wynosi zaledwie ok. 180 zł miesięcznie!

     - Każdy inwestor - deklaruje Andrzej Śmigielski, szef poznańskiego Oddziału Schwabenhaus Polska– łatwo z naszej oferty wybierze coś dla siebie. Tym bardziej że indywidualne projekty budynków oparte na planach Schwabenhaus zawarte są w cenie budynku. Podobnie jest z honorariumkierownika budowy i nadzoru budowlanego.

     Schwabenhaus gwarantuje cenę w okresie 12 miesięcy od momentu podpisania umowy oraz 30-letnią gwarancję na konstrukcję budynku. - Oferujemy również pomoc inwestorowi – uzupełnia Andrzej Śmigielski, szef poznańskiego Oddziału Schwabenhaus Polska – przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Budować ze Schwabenhaus naprawdę WARTO.

Źródło: www.schwabenhaus.pl

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.