Działki budowlane Gwiazdowo

30 kwietnia 2012

Gwiazdowo     Ruszyła sprzedaż działek budowlanych w Gwiazdowie. Jest to miejscowość położona w otulina Krajobrazowego Parku w Dolinie Cybiny, 23km od Poznania i 1,5km od Kostrzyna Wielkopolskiego. Gwiazdowo to unikalny projekt, który ma na celu stworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery lokalnej społeczności.

Działki budowlane przeznaczone do sprzedaży w pierwszym etapie to część spójnej koncepcji urbanistycznej terenów przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni ponad 70 ha. W I etapie przygotowano do sprzedaży 222 działki o powierzchni od 400 do 1800 m2. Oprócz starannie i spójnie zaprojektowanego terenu, mieszkańcy będą mogli korzystać z wewnętrznej komunikacji, infrastruktury oraz wybranych usług. Gwiazdowo zaoferuje mieszkańcom miejsca czynnego wypoczynku dla najmłodszych i wiele innych elementów potrzebnych do stworzenia komfortowego środowiska osiedla domów jednorodzinnych.

Gwiazdowo_reklamaŹródło: gwiazdowo.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.