Działki budowlane Gwiazdowo

30 kwietnia 2012

Gwiazdowo     Ruszyła sprzedaż działek budowlanych w Gwiazdowie. Jest to miejscowość położona w otulina Krajobrazowego Parku w Dolinie Cybiny, 23km od Poznania i 1,5km od Kostrzyna Wielkopolskiego. Gwiazdowo to unikalny projekt, który ma na celu stworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery lokalnej społeczności.

Działki budowlane przeznaczone do sprzedaży w pierwszym etapie to część spójnej koncepcji urbanistycznej terenów przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni ponad 70 ha. W I etapie przygotowano do sprzedaży 222 działki o powierzchni od 400 do 1800 m2. Oprócz starannie i spójnie zaprojektowanego terenu, mieszkańcy będą mogli korzystać z wewnętrznej komunikacji, infrastruktury oraz wybranych usług. Gwiazdowo zaoferuje mieszkańcom miejsca czynnego wypoczynku dla najmłodszych i wiele innych elementów potrzebnych do stworzenia komfortowego środowiska osiedla domów jednorodzinnych.

Gwiazdowo_reklamaŹródło: gwiazdowo.pl

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.