Działki budowlane Gwiazdowo

30 kwietnia 2012

Gwiazdowo     Ruszyła sprzedaż działek budowlanych w Gwiazdowie. Jest to miejscowość położona w otulina Krajobrazowego Parku w Dolinie Cybiny, 23km od Poznania i 1,5km od Kostrzyna Wielkopolskiego. Gwiazdowo to unikalny projekt, który ma na celu stworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery lokalnej społeczności.

Działki budowlane przeznaczone do sprzedaży w pierwszym etapie to część spójnej koncepcji urbanistycznej terenów przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni ponad 70 ha. W I etapie przygotowano do sprzedaży 222 działki o powierzchni od 400 do 1800 m2. Oprócz starannie i spójnie zaprojektowanego terenu, mieszkańcy będą mogli korzystać z wewnętrznej komunikacji, infrastruktury oraz wybranych usług. Gwiazdowo zaoferuje mieszkańcom miejsca czynnego wypoczynku dla najmłodszych i wiele innych elementów potrzebnych do stworzenia komfortowego środowiska osiedla domów jednorodzinnych.

Gwiazdowo_reklamaŹródło: gwiazdowo.pl

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.