Solidność Budmar Judkowiak sp.j.

27 kwietnia 2012

budmar_zdjecie

     BUDMAR Judkowiak sp.j. jest firmą rodzinną, powstałą 1 kwietnia 1990 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą cementu, a w kolejnych latach sukcesywnie poszerzała ofertę o towary z grupy ogólnobudowlanej. 22 lata w handlu materiałami budowlanymi sprawiło, iż obecnie firma BUDMAR należy do liczących się na rynku wielkopolskim dystrybutorów materiałów budowlanych.

     Jest liderem w sprzedaży cegieł klinkierowych,cegieł ręcznie formowanych, płytek elewacyjnych, dachówek ceramicznych, bruków IMG_0815aklinkierowych oraz chemii budowlanej. Firma ma również w swojej ofercie usługi transportowe HDS. Współpraca z najlepszymi producentami gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. Dzięki 22-letniemu doświadczeniu firma BUDMAR Judkowiak sp.j. zapewnia profesjonalną i solidną obsługę poprzez fachowe doradztwo i znajomość branży.

     Firma Budmar współpracuję z firmą Feldhaus. Firma Feldhaus - "najwyższej jakości płytki elewacyjne, płytki klinkierowe", to jeden z największych producentów płytek elewacyjnych w Europie. Jako firma o szerokim zasięgu dziłania, Feldhaus posiada przedstawicielstwa w wielu krajach, także w Polsce.

     W ofercie firmy odnaleźć można wysokiej jakości płytki elewacyjne, w tym płytki klinkierowe, a także bruk klinkierowy i cegłę klinkierową. Każda wyprodukowana w naszym zakładzie płytka klinkierowa, płytka elewacyjna lub inne produkty klinkierowe to gwarancja najwyższej jakości produktu. Unikalne wzornictwo naszych wyrobów sprawia, że nasze produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W produkcji wykorzystujemy zarówno tradycyjne, znane od wielu lat techniki, jak również nowoczesne i innowacyjne technologie.

Źródło: www.feldhaus.pl

Źródło:

budmar_logo

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.