Domy pod klucz

21 lutego 2012

10

     Na dynamicznie rozwijającym się rynku budowlanym, oferującym coraz nowocześniejsze rozwiązania technologiczne nie sposób obejść się bez dobrego doradcy. Firma Hell-Bud pomaga inwestorowi wybrać odpowiednie technologie budowania, a także organizuje prace budowlane i prowadzi ich dozór. Wyspecjalizowane grupy montażowe zajmują się wznoszeniem ścian i stropów, zadaszeniem budynku, montażem instalacji i osprzętu, osadzeniem stolarki otworowej oraz pracami wykończeniowymi na budowie.

     Zakres i rodzaj oferowanych usług ustalany jest z inwestorem i poparty fachowymi wycenami. Dzięki prowadzonej działalności Hell-Bud zapewnia korzystne ceny materiałów budowlanych, co powoduje znaczne obniżenie wydatków inwestora.

     Do budowy wykorzystuje zarówno technologie tradycyjne, z materiałów ceramicznych, jak i nowoczesne systemy budowania z gazobetonu lub keramzytobetonu. Buduje też domy oparte na konstrukcji drewnianej, w systemie kanadyjskim. Oferuje gamę ceramicznych pokryć dachowych,jak również tańsze rozwiązania z blachodachówki, lub dachówki bitumicznej. Materiały, z których korzysta posiadają wszystkie atesty i certyfikaty do stosowania w budownictwie mieszkaniowym. Ich jakość potwierdzają wieloletnie gwarancje. Korzysta z autoryzowanych grup montażowych, co zapewnia fachowy montaż zgodny z zaleceniami producenta.

Źródło: Hell-Bud
 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.