Domy pod klucz

21 lutego 2012

10

     Na dynamicznie rozwijającym się rynku budowlanym, oferującym coraz nowocześniejsze rozwiązania technologiczne nie sposób obejść się bez dobrego doradcy. Firma Hell-Bud pomaga inwestorowi wybrać odpowiednie technologie budowania, a także organizuje prace budowlane i prowadzi ich dozór. Wyspecjalizowane grupy montażowe zajmują się wznoszeniem ścian i stropów, zadaszeniem budynku, montażem instalacji i osprzętu, osadzeniem stolarki otworowej oraz pracami wykończeniowymi na budowie.

     Zakres i rodzaj oferowanych usług ustalany jest z inwestorem i poparty fachowymi wycenami. Dzięki prowadzonej działalności Hell-Bud zapewnia korzystne ceny materiałów budowlanych, co powoduje znaczne obniżenie wydatków inwestora.

     Do budowy wykorzystuje zarówno technologie tradycyjne, z materiałów ceramicznych, jak i nowoczesne systemy budowania z gazobetonu lub keramzytobetonu. Buduje też domy oparte na konstrukcji drewnianej, w systemie kanadyjskim. Oferuje gamę ceramicznych pokryć dachowych,jak również tańsze rozwiązania z blachodachówki, lub dachówki bitumicznej. Materiały, z których korzysta posiadają wszystkie atesty i certyfikaty do stosowania w budownictwie mieszkaniowym. Ich jakość potwierdzają wieloletnie gwarancje. Korzysta z autoryzowanych grup montażowych, co zapewnia fachowy montaż zgodny z zaleceniami producenta.

Źródło: Hell-Bud
 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.