Dom na miarę naszych czasów...

02 lutego 2012
schwaben3       Nie, nie ma w tym odrobiny przesady - czy jest jakaś firma, która w stanie surowym zamkniętym, całkowicie wykończonym na zewnątrz z tynkiem silikonowym, dachówką BRAAS, rynnami LINDAB, oknami z żaluzjami firmy IDEAL - FENSTERBAU, drzwiami zewnętrznymi KERA TUR - wybuduje dom o pow. 140 mkw w 4 dni?

 

      SCHWABENHAUS buduje domy energooszczędne, ekologiczne, funkcjonalne, projektowane indywidualnie, wyposażone w najnowszą technikę grzewczą i wentylacyjną.Schwabenhaus-niebieski_domek_WinCE
      Domy SCHWABENHAUS produkowane są w fabryce w Niemczech i montowane z gotowych elementów na działce budowlanej inwestora. W konstrukcji wykorzystywane są najlepsze materiały budowlane spełniające wszystkie normy jakościowe UE.
      - W naszych domach - tłumaczy Andrzej Śmigielski Szef poznańskiego oddziału sprzedaży - dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów izolacyjnych uzyskujemy bardzo korzystne parametry cieplne i akustyczne. Ściany domów SCHWABENHAUS posiadają bardzo dobry współczynnik przenikalności cieplnej przy grubości ściany 29 cm wynoszący U=0,14 W/mkw K . Domy SCHWABENHAUS mogą być wyposażone w pompę ciepła firmy WATERKOTTE z funkcją ogrzewania zimą, chłodzenia latem i podgrzewania wody użytkowej oraz rekuperator firmy ZEHNDER z funkcją odzyskiwania ciepła. Przy zastosowaniu w/w urządzeń średni koszt ogrzewania dla budynku o pow. 140 mkw wynosi 150 PLN.
     SCHWABENHAUS POLSKA, firma obecna na polskim rynku od sześciu lat, ma w swojej ofercie domy: parterowe, piętrowe, dwu- i trzykondygnacyjne, bliźniacze i szeregowe. Nowoczesna technologia i wyposażenie zastosowane w budowie domów SCHWABENHAUS daje inwestorom wysoki komfort mieszkania i pozwalają w znaczny sposób obniżyć koszty eksploatacyjne.

 ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA NASZEGO DOMU WZORCOWEGO W SADACH K/POZNANIA.gwarancja_WinCE

 

 

SCHWABENHAUS – POLSKA SP. Z O.O.
UL. JAGODOWA 11, SADY, 62-080 TARNOWO PODGÓRNE
TEL.: (61) 896-50-78, FAX: (61) 896-50-79
INTERNET: WWW.SCHWABENHAUS.PL
E-MAIL: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: ANDRZEJ ŚMIGIELSKI, TEL. 601-70-80-60

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.