Teraz markizy FAKRO do okien dachowych można wypróbować za darmo!

19 lipca 2021

fotNadal działa program FAKRO, w ramach którego każdy we własnym domu lub mieszkaniu może bezpłatnie przetestować nowoczesne markizy do okien dachowych. Wystarczy zakupić promocyjny produkt w standardowym rozmiarze do 30 września br. i w ciągu 14 dni od zakupu zarejestrować się do programu.

W przypadku braku zadowolenia, kupujący otrzyma zwrot pieniędzy.

 

Nadeszło upragnione lato. Pogoda dopisuje, jest słonecznie i bardzo ciepło.Za nami już pierwsza fala upałów, a wkrótce pojawią się zapewne kolejne. Dlatego warto czym prędzej zabezpieczyć dom lub mieszkanie przed nadmiernym nagrzewaniem, najlepiej w możliwie najbardziej naturalny sposób, np. przy pomocy nowoczesnych i łatwych w montażu osłon zewnętrznych. Teraz nadarza się doskonała okazja, aby przetestować produkt marki FAKRO – markizy do okien dachowych, w ramach programu „Wypróbuj markizę za darmo”. To poddasza są bowiem szczególnie narażone na oddziaływanie ciepła słonecznego.

Aby wziąć udział w akcji, należy do 30 września br. zakupić ręczną markizę zewnętrzną typu AMZ lub AMZ New Line w standardowych rozmiarach (jedna osoba może nabyć maksymalnie 5 takich produktów) w punktach handlowych oferujących produkty FAKRO lub w sklepie internetowym marki i zachować dowód zakupu. Następnie trzeba w ciągu 14 dni od dnia zakupu zarejestrować się do programu, wysyłając uzupełniony elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

Zamontowane markizy można testować przez minimum 2 miesiące. Po upływie tego czasu (nie później jednak niż do 3 miesięcy od dnia dokonania zakupu), jeśli produkt nie spełnia oczekiwań testującego, można je zwrócić do punktu handlowego, w którym zostały nabyte, a w przypadku skorzystania z oferty sklepu internetowego FAKRO odesłać na adres firmy. Po weryfikacji zwrotu otrzymamy pieniądze z powrotem.

 

Regulamin programu jest dostępny pod adresem:

https://www.fakro.pl/att/LOCAL/promotion/Regulamin-Wyprobuj-markize-za-darmo-2021.pdf

***

Markizy AMZdo okien dachowych skutecznie chronią wnętrza na poddaszu przed nadmiernym nagrzewaniem. Absorbują promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, dzięki czemu mogą obniżyć temperaturę wewnętrzna nawet o 10°C.  Są do 8 razy skuteczniejsze niż rolety wewnętrzne i ograniczają lub całkowicie eliminują konieczność korzystania z energochłonnej klimatyzacji. W dodatku gwarantują odpowiednią ilość i równomierny rozkład naturalnego światła w pokoju, przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz, tworzą więc optymalne warunki do wypoczynku, zabawy czy pracy. Wykonane są z wytrzymałej na czynniki atmosferyczne siatki (można dobrać materiał z preferowanym przez nas prześwitem).

Żródło: Aveex Sp. z o.o.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.