#Zostańwdomui dokończ niedokończone

14 kwietnia 2020

fotWiosna to sezon remontów, a więc jeśli do tej pory odkładaliśmy odmalowanie ścian czy renowację mebli ogrodowych teraz możemy sięgnąć po pędzel. Ważne, żeby zrobić to z planem, a w obecnej sytuacji, przede wszystkim bezpiecznie. W przeprowadzeniu działań pomogą nam praktyczne porady i inspiracje od FFiL Śnieżka SA.

Firma dołączyłado akcji społecznej #ZostańWDomu izachęca do pozostania w domowej przestrzeni,podsuwającpomysły, jak szybko wykonać prace remontowe, a tym samym pożytecznie spędzić czas oraz zadbać o przyjazne otoczenie dla najbliższych.


 

Pomalowanie wymagającej odnowienia ściany czy też aranżacja przestrzeni do „homeoffice”? Wykonanie takich prac samodzielnie sprawi nam dużą satysfakcję i pozwoli na uzyskanie ciekawego, trwałego efektu dekoracyjnego. W związku z domową izolacją tego typu działanie to też dobry sposób na oderwanie się od trudnej obecnie rzeczywistości, zyskamy dzięki niemu także solidnąporcję aktywności fizycznej– ruch to przecież zdrowie i większa odporność organizmu.

W podjęciu remontowego wyzwania z pewnością pomogą ciekawe pomysły przygotowane przez marki z portfolio FFiL Śnieżka SA: MAGNAT, Śnieżka i VIDARON. W ramach akcji #ZostańWDomu, na kanałach social media i specjalnych stronach internetowych przygotowane zostały artykuły inspiracyjne oraz poradnikowe,pomysły na DIY, a także podpowiedzi, jak bezpiecznie dokonać zakupów online oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Z wykorzystaniem porad od Śnieżki przeprowadzimy szybki remont wnętrz oraz dokończymy dotąd niedokończone prace wykończeniowe, wyzwalając jednocześnie swoją kreatywność. Dzięki temu możemy m.in. sprawnie odmienić wygląd przedpokoju czy też nadać nowe życie nieco zaniedbanej dotąd, drewnianej boazerii.

W obecnej sytuacji wiele osób przenosi swoje dotychczasowe biuro do domowej przestrzeni, gdzie możemy je urządzić na własnych warunkach. Dzięki temu, praca w trybie „homeoffice” będzie możliwie jak najbardziej przyjemna i efektywna. Jak to zrobić podpowiada marka MAGNAT, która przygotowała również inspirujące treści. Za ich pomocą poznamyznaczenie kolorów we wnętrzach, ich wpływ na samopoczucie człowieka, a także zasady łączenia barw.

Do kreatywnego spędzenia czasu w ogrodzie i zadbania o przydomowe otoczeniezachęca zaś VIDARON. Wiosna to okres, kiedy ogrodowych prac do wykonania jest mnóstwo, a w tej przestrzeni każdy może być swoim własnym szefem i zarządzać działaniami – dzięki skorzystaniu z praktycznych porad ogrodniczo-dekoratorskich przebiegną one szybko i sprawnie.

Zapraszamy do skorzystania z porad remontowych i inspiracji, dostępnych na stronach internetowych oraz kanałach social media - https://zostanwdomu.sniezka.pl

Żródło: Aveex Sp. z o.o.

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.