Kolorowe profile meblowe

02 kwietnia 2013

alwood 3 tubDopasowanie poszczególnych elementów wystroju pomieszczenia odgrywa istotną rolę w aranżacji wnętrz. Poza odpowiednim doborem kolorów ścian czy podłóg, przy tworzeniu wysmakowanego wnętrza, bardzo istotny aspekt stanowi również kolorystyka mebli.

Szerokie możliwości aranżacyjne daje wykorzystanie nowoczesnych, kolorowych profili meblowych.

Współczesne trendy aranżacyjne śmiało wykorzystują zróżnicowaną kolorystykę poszczególnych elementów wystroju wnętrz. W pomieszczeniach nie dziwi więc już widok jaskrawozielonej sofy lub czerwonego regału, umieszczonego w nieco bardziej „tradycyjnym” otoczeniu. Producenci oferują szereg rozwiązań, które są dopasowane do wymagań odbiorców i pozwalają na realizację praktycznie dowolnych kompozycji.

Dużą popularnością cieszą się drzwi przesuwne, tworzące estetyczne i funkcjonalne konstrukcje zabudowy wnętrz. W tego typu drzwiach z powodzeniem wykorzystywane są profile meblowe wykonane z aluminium. Zaletą tego rozwiązania – dzięki uniwersalności aluminium – jest możliwość stworzenia profili o różnorodnych kształtach oraz zróżnicowanej kolorystyce – Zastosowane w naszych systemach aluminiowych drzwi przesuwnych profile meblowe mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety barw RAL, co stwarza szerokie możliwości aranżacyjne – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marki Alwood, oferującej wysokiej jakości aluminiowe systemy meblowe – Wyposażone w takie profile drzwi przesuwne mogą wzbogacić zarówno nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne wnętrze – na życzenie odbiorcy możemy pomalować profile z tzw. „efektem drewna”, co pozwala na dopasowanie ich np. do koloru płyty, zachowując elegancki wygląd aluminium. Wszystko zależy od preferencji Klienta – podkreśla Agnieszka Jeznach.

Przy tworzeniu dobrze skomponowanego wnętrza istotny jest każdy, nawet najmniejszy detal. Dlatego oferowane przez Alwood systemy drzwi przesuwnych z aluminiowymi profilami, wyposażone są w dostępne w różnych kształtach i rozmiarach elementy, takie jak listwy i rączki, które mogą być wykonane w różnych kolorach RAL, drewnopodobnych i anody. Szeroka gama akcesoriów stanowi dopełnienie oferty marki i wpływa na podniesienie estetyki całej konstrukcji drzwi przesuwnych.

alwood 1alwood 2alwood 3


Źródło: RedPen

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.