Urządź swoje mieszkanie z architektem wnętrz

jordi tub     Jakie są najnowsze trendy w designie? Czy warto malować kuchnię na zielono? Jak wybrać meble do sypialni? Bez względu na to, czy dopiero kupiliście mieszkanie, czy macie je już od dawna, warto zasięgnąć porady specjalisty. Ataner zaprasza do skorzystania z porad architekta wnętrz, który będzie na Państwa czekał już 16 marca 2013 r. w godz. 11-15 na Osiedlu Marcelin (ul. Marcelińska/Wałbrzska/ Świerzawska). Zapraszamy do zgłaszania się pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a prześlemy Państwu dokładny adres spotkania.

Porad architektonicznych udzielać będzie Magdalena Grabiak - absolwentka PWSSP w Poznaniu. Od kilkunastu lat prowadzi autorską Pracownię architektury wnętrz. Projektuje głównie wnętrza mieszkalne, a także wnętrza użyteczności publicznej. Projektowanie dla niej to rodzaj "szycia na miarę", znalezienie odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta.

Redakcja KupDOM.com.pl

 

Zobacz także ...

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.